Skocz do zawartości

Nie pobiera transakcji 'brak użytkownika'

Polecane posty

Witam! Po zainstalowaniu poprawki ściągnęły mi się transakcje z piątku, soboty i z dzisiaj, ale ani jedna z niedzieli. Pomocy!

 

1. Dużo tych transakcji było?: 17

2. Czy są widoczne po stronie Allegro?: tak

3. Czy w raporcie pojawiają się jakieś błędy, jeśli tak to jakie?: nie

4. Czy pobrało Klientów, którzy dokonali te niepobrane transakcje?: nie

 

Nie pobrały się również transakcje dokonane przez klientów, którzy są już w bazie danych, bo wcześniej dokonali zakupów. Dla przykładu mam klienta, który kupił ode mnie 2 towary w sobotę i 1 w niedzielę - do Sello zaimportowały się tylko transakcje dotyczące towarów kupionych w sobotę.

 

Parametry - na wszelki wypadek - zaktualizowane?

Link to postu

Witam! Po zainstalowaniu poprawki ściągnęły mi się transakcje z piątku, soboty i z dzisiaj, ale ani jedna z niedzieli. Pomocy!

 

1. Dużo tych transakcji było?: 17

2. Czy są widoczne po stronie Allegro?: tak

3. Czy w raporcie pojawiają się jakieś błędy, jeśli tak to jakie?: nie

4. Czy pobrało Klientów, którzy dokonali te niepobrane transakcje?: nie

 

Nie pobrały się również transakcje dokonane przez klientów, którzy są już w bazie danych, bo wcześniej dokonali zakupów. Dla przykładu mam klienta, który kupił ode mnie 2 towary w sobotę i 1 w niedzielę - do Sello zaimportowały się tylko transakcje dotyczące towarów kupionych w sobotę.

 

Parametry - na wszelki wypadek - zaktualizowane?

 

Parametry aktualizuję zawsze jak tylko coś przestaje trybić, więc to nie było powodem mojego problemu. Na szczęście już wszystko OK - wystarczyło pobrać wszystkie transakcje, a nie tylko "na podstawie zmian historii".

Link to postu

Witam, jestem poczatkujący z sello. A od razu problem. Win 7, sello 1.8.4 SQL na maszynie lokalnej. Wszystko niby ok ale nie pobiera mi transakcji. Maila wchodzą itp. Opowiadano na ESA, że to taki świetny program - ale mam od początku problemy. Proszę o info jak powinno wyglądać podstawowe ustawienie sello - bo albo ja coś źle ustawiłem albo oprogramowanie ma jakieś błędy.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...