Skocz do zawartości

Sello nie pobiera formularzy PayU z allegro

Polecane posty

coś jest nie tak, wątek ma temat:

 

Wątek: Sello nie pobiera formularzy PayU z allegro

 

Natomiast Ty piszesz:

 

ale po wybraniu bazy i odchaczeniu że posiadam konto (TAK),PRZECHODZIMY DO ZAKŁADKI "DODAWNIE KONTA Z SERWISU AUKCYJNEGO"

 

o jednym z kroków dodawania konta do Sello a nie pobierania formularzy  ???
Link to postu

Już wiem coś więcej. Nie pobiera mi tylko formularza do jednej wpłaty łącznej za 13 rzeczy. Wszystkie wcześniejsze i późniejsze pobrało. Nie dostałem też maila z informacją od allegro dotyczącej właśnie tej jednej wpłaty (sam formularz też nie przeszedł). Podejrzewam że to wina allegro bo wpłatę pokazuje na liście wpłat od kupujących.

Link to postu

witam ! mam chyba taki sam problem. Klient dokonał zakupu 2012-02-25 na 2 aukcjach i dokonał 2 razy płatność za każdy przedmiot osobno. W liście wpłat od kupujących płatność widoczna. e-mail z informacją o płatności doszedł. Niestety sello widzi tylko jeden formularz i jedną płatność. Bez znacznika Na podstawie dziennika zdarzeń również nie pomaga

Link to postu

Wypuszczanie wersji na szybko nie jest takie proste. Mamy infrastrukturę "buildową", która rządzi się swoimi prawami i przeskoczyć pewnych operacji się nie da. Jeśli już przygotowujemy jakąś poprawkę to niestety wypuszczenie poprawki poprzedniej poprawki wprowadzi więcej zamieszania niż pożytku a i czas w tym przypadku dodatkowo wydłuży się.

 

Właśnie pojawiła się wersja 1.9.0 BETA do pobrania.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...