Skocz do zawartości

Polecane posty

wieczorem zrobie bo mam kopie jej..

 

 

a dzisiaj pojawial sie blad

 

==

Tworzenie paczki ??: pl.positiveadvisory.szop.common.exception.SzopClientException: [18] Paczkomat nadawcy nieokreślony

===

Paczkomat WAW021

Rodowicza Anody/Jastrzębowskiego

02-786 Warszawa

 

paczkomat istnieje. w systemie tez jest. i nie wiem co zrobic ?

 

Link to postu

a dzisiaj pojawial sie blad

 

==

Tworzenie paczki ??: pl.positiveadvisory.szop.common.exception.SzopClientException: [18] Paczkomat nadawcy nieokreślony

===

Paczkomat WAW021

Rodowicza Anody/Jastrzębowskiego

02-786 Warszawa

 

paczkomat istnieje. w systemie tez jest. i nie wiem co zrobic ?

Zainstaluj najnowszą wersję Sello (1.9.0). Mocno zmieniliśmy tam okno konfiguracji sposobu wysyłki. Teraz paczkomat nadawcy wybiera się podobnie jak ten odbiorcy, co powinno wyeliminować literówki i inne dziwne błędy tego typu.

Link to postu

witam

odnośnie paczkomatu miałem taką sytuację:

19-03-2012 utworzyłem paczkę, odznaczyłem do zapłaty i próbowałem

wysłać paczkę do "dostawcy paczek", był problem z połączeniem z web Api Inpostu,

zamknąłem Sello, po uruchomieniu spróbowałem ponownie, bez rezultatu.

Problem leżał chyba po stronie Inpostu, bo po zalogowaniu do menadżera tabelka była rozjechana.

W końcu paczkę wysłałem (przygotowanie, opłacenie, wydruk) przez menadżera, w Sello oznaczyłem jako wysłane i po sprawie.

 

Jakie było moje zdziwienie, kiedy następnego dnia, po przygotowaniu nowej przesyłki w Sello, przesłaniu danych do Inpostu, zauważyłem że paczka z poprzedniego dnia, w menadżerze jest w zakładce "Nadaj paczki: -> "Zapłać".

Gdybym tego nie zauważył, Inpost pobrałby kasę za tę paczkę.

 

Może by zrobić zabezpieczenie, aby paczki do Inpostu wysyłać tylko z zakładki do paczek.

 

pozdrawiam

Sello 1.9beta

Link to postu

witam

1. W zakładce "Do wysłania" mam kilka paczek do paczkomatu, dlaczego po zaznaczeniu kilku paczek nie mogę grupowo wybrać opcji "oznacz do zapłaty",

jeśli w sezonie będzie sporo paczek to będzie spora strata czasu aby klikać na każdą.

 

2. Od 22-03-2012 (chyba od momentu instalki 1.9) przy każdej paczce mam taki błąd:

"Tworzenie paczki ??: [17] Numer telefonu podany przy tworzeniu paczki jest niepoprawny!: null"

Jeśli klient ma wpisany tel. z nawiasami czy myślnikami to OK., ale są paczki gdzie nr tel. jest poprawny, a wyskakuje błąd.

Rozwiązuję to w ten sposób że nr tel. Crtl-x Crtl-v zatwierdzam i paczki są wysyłane bez błędu.

Jest to strasznie upierdliwe.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...