Skocz do zawartości

podliczenie zysku

Polecane posty

witam mam pytanie jesli w subiekcie gt podliczam w zestawieniu dokumenty według okresu zaznaczam od 1 do 31 czyli jeden miesiąc on mi wylicza : zysk,  czy mam rozumiem ze to jest na ręke ? i juz odlicza sam koszty które wprowadzam np fakture allegro w faktury zakupu czyli dla mnie koszta i inne... on juz automatem wszystko podlicza czysty zysk ?? 

Link to postu
W dniu 12.11.2021 o 19:18, Pasieka Piecuch napisał:

Jak zmienić w kartotece towaru cenę z ostatniej dostawy?

Cena z ostatniej dostawy nie jest atrybutem kartoteki towaru, tylko jego dostawy.

W dniu 12.11.2021 o 19:18, Pasieka Piecuch napisał:

Da się cenę dostawy poprawić?

Tylko jeśli nie została rozchodowana.

  • Dziękuję 1
Link to postu
W dniu 12.11.2021 o 19:18, Pasieka Piecuch napisał:

Da się cenę dostawy poprawić?

Jeśli dostawa została rozchodowana to są dwie możliwości:

  1. poprawa dokumentów - wycofanie skutków magazynowych na dokumentach rozchodowych, poprawa cen na dostawach, wywołanie skutków magazynowych
  2. korekta ceny - jeśli towary były przyjmowane poprzez PZ/FZ to ceny można "sztucznie" skorygować poprzez FZz/KFZ
Edytowane przez Daniel Kozłowski
  • Dziękuję 1
Link to postu



Jak zmienić w kartotece towaru cenę z ostatniej dostawy? Ponieważ w kilku produktach mam ustawioną cenę dostawy taką samą jak cenę netto dlatego w zestawieniu g. asortymentu nie zlicza poprawnie zysku.

Inaczej mówiąc cena z ostatniej dostawy nie jest ustawiona gdzieś w kartotece towaru, tylko ta cena została wpisana na jakimś dokumencie przyjęcia/zakupu.
  • Dziękuję 1
Link to postu
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...