Skocz do zawartości

Problem przy wystawianiu aukcji

Polecane posty

Witam,

 

Odnośnie błedu (0x80004005), tez mi się pojawia a po jakimś czasie aukcje się wysyłają :/

 

 

Przy wystawieniu produktu w kat:

Telefony i Akcesoria > Akcesoria GSM > Ładowarki > Sieciowe

 

pojawia się błąd:

Nie podano parametru wymaganego dla wybranej kategorii.Marka - fid: 22871

 

W specyficznych brak możliwości uzupełnienia takiej informacji.

Link to postu

Będę wdzięczna, jeśli Panowie wezmą pod uwagę, że ja nie mam przeszkolenia informatycznego i nie rozumiem, co to jest webapi i cała reszta. Prosiłabym o odpowiedź dla laika informatycznego. Co mam w takiej sytuacji zrobić?

Przed zmianą Sello i Allegro nie musiałam nic więcej uzupełniać i aukcje się wystawiały. Nie wiem o jaki parametr chodzi, w specyficznych można wybrać tylko kategorie: pozostałe...

 

Link to postu

Cytuję fragment zalinkowanego wątku:

 

należy pobrać parametry i kategorie wybierając opcję z Menu Sello > Narzędzia > "Synchronizuj parametry z serwisu" zaznaczając opcję "wymuszenia".

 

Opcja wymuszenia powoduje, że wszelkie parametry typu kategorie, dane słownikowe, atrybuty specyficzne są pobrane jeszcze raz z Allegro. Bez tej opcji Sello decyzję o tym czy pobierać te dane czy nie opiera na informacji o wersji tych parametrów zwróconej z Allegro. Niestety nie zawsze informacja ta jest wiarygodna - stąd opcja wymuszenia, która zazwyczaj pomaga.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Jestem zupełnie nowym użytkownikiem Sello. Próbuję wystawić jedną pozycję z naszego magazynu (Subiekt GT) na allegro, używając wpisanego szablonu naszego sklepu. Wszystko pięknie "zaciąga" mi się z Subiekta, z wyjątkiem pełnego opisu produktu. W Subiekcie pełną charakterystykę produktu mam w zakładce opis - "Pełna charakterystyka pozycji". Mimo wybrania w Sello "pełnej charakterystyki z Subiekt GT", aukcja nie zawiera opisu.

Co robię nie tak?

Proszę o pomoc.

Hanna

Link to postu

W parametrach systemu sprzedaży w Sello powinno być zaznaczone pobieranie pełnej charakterystyki. Po synchronizacji towarów, opis z Subiekta powinien się przenieść do towaru w Sello. Nie zostanie on automatycznie podmieniony w aukcjach - trzeba je wystawić ponownie z towarów.

 

Proszę sprawdzić czy zmiana lekka opisu w Subiekcie spowoduje pobranie się tego opisu do Sello.

Link to postu

Witam,

Wczoraj uruchomiłem na nowo sello (po roku przerwy). Mam problem z wystawieniem aukcji. Podczas sprawdzania cenny wyskakuje błąd:

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Niepoprawne przekazanie parametrów struktury (np. przekazano nieistniejące pole formularza sprzedaży).Szerokość mebla - fid: 22630

Nieprawidłowa wartość parametru: Szerokość mebla

 

 

Wykonałem synchronizacje. Zmieniłem w parametrach aby wymuszał pobieranie.

Po usunięciu wartość z pola szerokość mebla przechodzi poprawnie jak wpisze jakąkolwiek wartość nie wyskakuje błąd jak wpisze literki to jest ok.

Przejrzałem dział FAQ

http://forum.sello.pl/index.php?topic=5204.0

i nie znalem rozwiązania.

Proszę o pomoc

Link to postu

Aktualnie wypuszczamy wersję 1.13, mamy harmonogram, którego musimy się trzymać. Obsługa parametrów zakresowych przewidziana jest w chwili obecnej na wersję kolejną czyli 1.14. Z tego co się zorientowałem, to parametr ten nie blokuje możliwości wystawienia aukcji więc nie traktujemy go w kategorii krytycznych poprawek.

Link to postu
  • 4 tygodnie później...

W parametrach systemu sprzedaży w Sello powinno być zaznaczone pobieranie pełnej charakterystyki. Po synchronizacji towarów, opis z Subiekta powinien się przenieść do towaru w Sello. Nie zostanie on automatycznie podmieniony w aukcjach - trzeba je wystawić ponownie z towarów.

 

Proszę sprawdzić czy zmiana lekka opisu w Subiekcie spowoduje pobranie się tego opisu do Sello.

 

Czy problem może wynikać z szablonu, który został stworzony specjalnie pod nasze aukcje?

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Wysyłanie aukcji 'Dzwonek bezprzewodowy DP12 2 piloty 3 melodie' nie powiodło się.

:

Nie można porozumieć się z serwerem. Błędna odpowiedź SOAP z serwera.

(0x80004005)

i tak przy wysztyskich aukcjach

 

http://allegro.pl/

 

Przerwa techniczna

W godzinach 16:45 do 18:00 serwis Allegro będzie niedostępny.

Oferty sprzedaży, które powinny zakończyć się w tym czasie, zostaną przedłużone o 24 godziny.

Przepraszamy.

Zespół Allegro

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...