Skocz do zawartości

wzorzec wydruku faktury korekty

Polecane posty

Tak jak na załączonym zrzucie widać, została zrobiona korekta zmniejszająca o 450 zł.

Podsumowanie razem po korekcie jest prawidłowe.
Fakura nie została opłacona więc chciałabym żeby nie wyswietlano się Razem do zwrotu-ponieważ nic nie jest do zwrotu
oraz żeby Pozostało do zapłaty było całą kwotą do zapłaty (8225,38)

 

 

Proszę o informację w jaki sposób można edytować, czy jest wogołe taka możliwość?

 

wzorzec wydruku korekty sprzedazy.PNG

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
49 minut temu, MAŁGORZATA KORDAS-NOWEK napisał:

jak to można wykonać, włączyć?

Nie można. Subiekt GT nie obsługuje fiskalizacji korekt.

Zalecane rozwiązanie to umieszczenie części "na plus" w osobnym dokumencie sprzedaży.

Gdyby się nie dało to jedyne co mi na szybko przychodzi do głowy to zrobić w Subiekcie paragon na tę różnicę, zafiskalizować go, usunać paragon w Subiekcie a paragon fiskalny z drukarki potraktować jako efekt fiskalizacji tej korekty.

Zastrzegam jednak że to na szybko, bardzo prymitywnie i wcale mi się nie podoba.

 

Tylko dlaczego pisze to Pani w wątku dotyczącym zupełnie czego innego?

Edytowane przez Andrzej Kubik
Link to postu
Godzinę temu, MAŁGORZATA KORDAS-NOWEK napisał:

Piszę tutaj ponieważ, temat podobny, a rozważałam także wybór innego wzorca, który obsługuje fiskalizację korekt.

Niestety tak nie jest, problemy w ogóle nie są ze sobą powiązane, wzorzec wydruku dokumentu nie ma nic wspólnego z fiskalizacją, zarówno jeśli chodzi o możliwość jak i zawartość paragonu fiskalnego.

Link to postu
Godzinę temu, MAŁGORZATA KORDAS-NOWEK napisał:

rozważałam także wybór innego wzorca, który obsługuje fiskalizację korekt.

Wzorzec odpowiada za to jak wygląda dokument, który wychodzi z drukarki (tej zwykłej, laserowej czy atramentowej), z fiskalizacją ani tym jak wygląda dokument drukowany przez drukarkę fiskalną nie ma absolutnie żadnego związku.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...