Skocz do zawartości

Problem z tworzeniem paczki Allegro DPD pobranie

Polecane posty

Czy konto na jakie wypłacasz pobrania z allegro jest takie samo jak zdefiniowane w allegro? Sprawdź każde konto allegro w Sello, jeśli masz więcej. Czy jest wpisane w formacie PLxxx...

Niedawno a. zmieniło weryfikację nr kont i stąd mogą występować problemy (też je miałem).

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
Link to postu
25 minut temu, Mr Kapelusznik Ozz napisał:

Ok, wałkowałem ten temat i faktycznie sprawdzałem numer rachunku. Załączam parametry Allegro DPD pobranie, może znajdziecie błąd.

dpd_pobranie_paczka.jpg

 

19 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Pokaż co i jak masz tu wpisane w Sello:

image.png.ad0bada9a195b7900ea2a7048b9e9e3a.png

Ewentualnie zamiast TAGu w Pobranie - nr konta można wpisać nr konta zweryfikowany w Allegro w formacie PLxx xxxx xxxx. Ja tak zrobiłem i działa.

Link to postu
W dniu 25.07.2023 o 16:16, Radek A napisał:

Ja nie mam pobrań, a błąd dot. jakby moich danych, których nie zmieniałem;

[BAD_REQUEST]: Kombinacja kodu pocztowego nadawcy i kraju jest niepoprawna
ścieżka: label.sender

Błąd dotyczy niepoprawnego kodu pocztowego i miasta w danych w sekcji Adres nadania na etykiecie.

image.png.3b80fad54af6c50d3e44b4e9a33dcff5.png

Są one pobierane tagami Sello z danych mojej firmy. Trzeba zajrzeć co tam jest wpisane - być może nic, albo niepoprawne dane.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...