Skocz do zawartości

Co z 1.14 BETA1 ?

Polecane posty

Z większych nowości to jest niestety tylko ta integracja, na co wpływ miał też okres w którym wersja powstawała (sezon urlopowy, zastępstwa itp.).

 

Pamiętajcie tylko, że wiele osób prosi o możliwość edycji aukcji poprzez sello, dla mnie (w sumie dla innych też bo dość często pojawia się na forum kolejny wątek) istotna jest kontrola stanów i ewentualne pomniejszanie ilości lub zakańczanie aukcji.

Dobrze by było aby taka możliwość pojawiła się w 1.15  :P

Link to postu
A kiedy powstanie funkcja automatycznego wznawiania aukcji wraz z jednoczesną aktualizacją opisu, zdjęć i cen z subiekta? Można w ogóle na to liczyć?

Rozumiem, że chodzi o wznawianie po stronie Sello (nie Allegro). Mamy to w planach dalszych.

Prędzej będziemy realizować edycję aukcji trwających o które pyta Alwin. Nie mogę jednak zagwarantować, że pojawi się w 1.15 ze względu na kolejną dużą nowość nie do końca od nas zależną :), o której również powiedzieć nic więcej w tej chwili nie mogę.

Link to postu

Co do dużych nowości to proszę o integrację DPD i UPS :)

 

PS czy ktoś robił xml dla WorldShipa?

 

PS2 - tak przy okazji czy wiecie, że w WS2013 można na etykietę paczki wstawić swoje logo? fajnie to wygląda jak klient otrzymuje paczkę z logiem sprzedawcy na etykiecie.

Link to postu

Nie mogę jednak zagwarantować, że pojawi się w 1.15 ze względu na kolejną dużą nowość nie do końca od nas zależną :)

 

Weź nie załamuj, funkcjonalność o której mowa od 4 lat, zostaje znowu przesunięta na kolejną po kolejnej wersji...ech szkoda  ::)

 

PS czy ktoś robił xml dla WorldShipa?

infinity napisał że informatyk z UPS jest wstanie zintegrować z Sello więc wypytaj co i jak https://forum.sello.pl/index.php?topic=6542.msg40064#msg40064

Link to postu

Nie mogę jednak zagwarantować, że pojawi się w 1.15 ze względu na kolejną dużą nowość nie do końca od nas zależną :)

 

Weź nie załamuj, funkcjonalność o której mowa od 4 lat, zostaje znowu przesunięta na kolejną po kolejnej wersji...ech szkoda  ::)

 

PS czy ktoś robił xml dla WorldShipa?

infinity napisał że informatyk z UPS jest wstanie zintegrować z Sello więc wypytaj co i jak https://forum.sello.pl/index.php?topic=6542.msg40064#msg40064

 

Edycja aukcji trwających sello > allegro to dla mnie priorytet. Z racji różnych muszę posiłkować się innym oprogramowaniem.

 

Dzięki za info o wątku z UPS.

Link to postu

Nie mogę jednak zagwarantować, że pojawi się w 1.15 ze względu na kolejną dużą nowość nie do końca od nas zależną :), o której również powiedzieć nic więcej w tej chwili nie mogę.

 

Czy będzie to może integracja z DPD? Dobrze by było gdybyś napisał. Pomogło by to zaoszczędzić kosztów w tworzeniu zewnętrznej integracji.

 

Pozdr.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...