Skocz do zawartości

Co z 1.14 BETA1 ?

Polecane posty

Beta jest już gotowa, jednak musimy się z nią trochę wstrzymać - sprawy polityki. Ile? Tego w tej chwili nie wiem, bo nie zależy to od nas.

Co do zmian, to z pewnością poinformujemy wraz z jej pojawieniem się :). Wtedy też będzie przygotowana pełna lista zmian i ich opis.

 

Polityki? Jakiej polityki? Jak gotowe to proszę wrzucać na serwer :)

Link to postu

Czy Wy poważnie traktujecie Swoich Klientów ?

 

Beta 23.09 > Potem 30.09 i... cisza. Polityka Firmy to według Was polityka Strusia.

 

No Ludzie... skoro kolejne zmiany o jakich rozmawialiśmy w tym autonumeracja transakcji ręcznych z ustawianą nazwą, ma być w kolejnej wersji to chyba można się tego spodziewać w okolicy Kwietnia 2014 - jeśli nie przesunie się Beta ponownie, stabilna - kilkukrotnie i kolejna Beta, kolejna Stabilna.

 

O co chodzi ? Bo normalny Klient tego nie rozumie. NIE ROZUMIE. Nie wiem jak jeszcze mam to napisać.  ???

Link to postu

Wypuszczenie wersji BETA 1.14 zależy od zewnętrznej firmy, z która mamy pewną umowę. W tej chwili oczekujemy na jej sfinalizowanie.

 

We wczesnych wersjach Sello zdarzały się przesunięcia wersji dosyć długie (część użytkowników zapewne pamięta). Od paru wersji pracujemy innym systemem, który pozwala nam z dosyć dużą precyzją określić i trzymać się terminów. W tym wypadku mamy jednak wyjątek, bo wypuszczenie wersji nie zależy tylko od nas. Kolejne wersje wyjdą zgodnie z planem bez znaczenia na to kiedy wyjdzie wersja 1.14, bo prace nad wersją 1.15 już trwają. Pozostaje mi przeprosić za zaistniałą sytuację, mimo, że wina w zasadzie nie leży po naszej stronie.

Link to postu

Co to za zewnętrzna firma? Jakaś integracja z czymś będzie, zależna od innych? Jeśli tak to i tak się dowiemy i wyrobimy opinię o tej zewnętrznej firmie, więc po co ta tajemnica? Jakiś termin by się przydał konkretny w zamian za milczenie - stopka z napisem "w ciągu kilku najbliższych d" to to samo co na budce by pisało "wyszłam na 10 minut" - zawsze aktualne ;)

Link to postu

Nie mogę na razie zdradzić, bo dopóki nie są dopięte wszystkie formalności wszystko się może jeszcze wydarzyć ;). Jak tylko otrzymam zielone światło ze świata polityki, beta się pojawi.

 

Wspomnianych powyżej funkcjonalności nie będzie w tej wersji. Planowanie wersji działa nieco inaczej. Aby nad tym zapanować musimy się trzymać pewnych żelaznych zasad.

Link to postu

Ludzie. Co z tą Betą. Przecież to już 3 tydzień leci, od kiedy miała być Beta

Wersji kolejna: 1.14 BETA1 - 23.09.2013.

 

Rozumiem że ktoś nawalił ale może chociaż wypadało by napisać jakiś przewidywany termin wydania.

 

Non stop ręcznie poprawiam BUG, ma być poprawiony w najbliższej wersji, dotyczący powiązania klienta pomiędzy Sello a Subiektem. Podstawowa funkcja a jest skopana. Gdy raz powiążemy klienta a później go odepniemy, to już ponownie go nie powiążemy ponieważ Sello nie czyści właściwie wpisu w swojej bazie i nie pokazuje tego Kontrahenta na liście podmiotów do powiązania.

 

Proszę napisać kiedy możemy się spodziewać nowej wersji Beta oraz Stabilnego wydania ?

Link to postu

Czy w nowej wersji pojawi się funkcjonalność automatycznego ponawiania aukcji z uwzględnieniem aktualizacji opisu i cen z subiekta? Manualna praca przy ponownym wystawianiu kilkudziesięciu zakończonych aukcji dziennie to masa pracy... :(

 

zrób szablony aukcji , podłącz do towarów i wystawiaj z towary/wystawa z domyślnego szablonu.

synchronizuj towary pomiędzy sello a subiektem automatycznie lub ręcznie.

działa :)

Link to postu

zrób szablony aukcji , podłącz do towarów i wystawiaj z towary/wystawa z domyślnego szablonu.

synchronizuj towary pomiędzy sello a subiektem automatycznie lub ręcznie.

działa :)

Szablony opisów mam (na dwóch kontach allegro inne). Mówisz o tym, żeby je dodać do pełnej charakterystyki produktu w subiekcie? Wtedy nie będzie możliwości wystawienia tego samego produktu na dwóch kontach allegro (jeśli inny szablon)? Czy może masz na myśli inny sposób?

Link to postu

zrób szablony aukcji , podłącz do towarów i wystawiaj z towary/wystawa z domyślnego szablonu.

synchronizuj towary pomiędzy sello a subiektem automatycznie lub ręcznie.

działa :)

Szablony opisów mam (na dwóch kontach allegro inne). Mówisz o tym, żeby je dodać do pełnej charakterystyki produktu w subiekcie? Wtedy nie będzie możliwości wystawienia tego samego produktu na dwóch kontach allegro (jeśli inny szablon)? Czy może masz na myśli inny sposób?

 

Wg mojej wiedzy (i mojego utrudnienia w pracy również) nie da się obecnie w prosty sposób korzystać z drugiego szablonu opisu w sello.

Link to postu

Czyli w dalszym ciągu pozostaje robótka ręczna...  :( A co przy ustawieniach opcji wznowienia przez Allegro, podobno teraz już pozwiązuje automatycznie towar, ale czy wtedy produkt będzie aktualizowany z bazą Subiekta (cena, opis)?

 

Nie będzie. Jeśli wznawia allegro - to allegro nie łączy się z sello przecież, sello tylko podpina towar pod aukcję do użytku transakcji. Sello powiązuje towar z aukcjami wznowionymi przez allegro, jeśli go za pierwszym razem wystawisz przez sello. Powiązanie nie zniknie, jeśli nie będziesz robił poprawek w aukcji przez allegro - edytor allegro usuwa powiązanie. Swoją drogą nie wiem jak je wznowić (mam kilka takich aukcji), może jest jakiś sposób, ktoś wie?

Link to postu

Co to za zewnętrzna firma? Jakaś integracja z czymś będzie, zależna od innych? Jeśli tak to i tak się dowiemy i wyrobimy opinię o tej zewnętrznej firmie

 

no to się doczekaliśmy integracji z K-EX, opinie już ma i to nie najlepszą...no ale to polityka.

Szkoda tylko, że wersja 1.14 to tylko i wyłącznie ta integracja, reszta rzeczy to mała kosmetyka ;)

 

Link to postu

Normalnie zakładamy około tygodnia - zależy jakie i ile będzie zgłoszeń od użytkowników, którzy zainstalowali betę.

 

no to się doczekaliśmy integracji z K-EX, opinie już ma i to nie najlepszą...no ale to polityka.

Szkoda tylko, że wersja 1.14 to tylko i wyłącznie ta integracja, reszta rzeczy to mała kosmetyka Mrugnięcie

To może nie do końca tak :). Firma K-Ex wywiązała się z umowy w terminie. Po prostu data udostępniona przez nas wskazywała na zakończenie naszej części i powstała zanim jeszcze były dostępne warunki naszej umowy :).

 

Z większych nowości to jest niestety tylko ta integracja, na co wpływ miał też okres w którym wersja powstawała (sezon urlopowy, zastępstwa itp.).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...