Skocz do zawartości

Jak wywołać pobranie produktu z Subiekt GT

Polecane posty

Przede wszystkim muszą być zaznaczone towary w Subiekcie GT do synchronizacji z Sello.

 

W Sello NX w module asortyment proszę wybrać funkcję Operacje => Pobierz asortyment z systemu sprzedaży.

Jeśli towary się nie pobiorą, proszę sprawdzić czy są jakieś błędy w module Dzienik błędów.

Link to postu

Data    Opis    Kategoria    Użytkownik
07-11-2023 15:10:57    Pobieranie z Subiekta GT ('DO_MAR') asortymentu 'GĄBKA POLERSKA m14 80mm BOLL pomarańczowa' ('BOLL 0030105', id: '9875'): Nie udało się zapisać zmian: Obiekt z podaną w polu wartością już istnieje.: Symbol      System handlowo-magazynowy    

 

Pobrało mi zaledwie 20% asortymentu, na reszcie wyrzuca mi błędy. Proszę o poradę. 
 

Link to postu
W dniu 14.11.2023 o 10:46, Bartosz Rosa napisał:

Jak wyglądają symbole w Subiekcie dla tych towarów, które się nie synchronizują. Czy widoczny tutaj BOOL 0030105 to jest cały symbol czy obcięty?

W logach z błędami z NX pokazuje  cały symbol, nic nie obcina w porównaniu do kartoteki GT. Mogę wkleić gdzieś loga 800 błędów ale treść jest ciągle ta sama. Szukałem gdzieś jakiejś zależności czy długość nazwy, symobole typu przecinki kropki .

Jak potrzeba więcej danych to proszę o info będę współpracować :) 

  • Lubię to 1
Link to postu

07-11-2023 15:10:57    Pobieranie z Subiekta GT ('DO_MAR') asortymentu 'GĄBKA POLERSKA m14 80mm BOLL pomarańczowa' ('BOLL 0030105', id: '9875'): Nie udało się zapisać zmian: Obiekt z podaną w polu wartością już istnieje.: Symbol      System handlowo-magazynowy    

 

SNX w asortymencie nie ma produktu o id 9875

 

 

boll.png

Link to postu
W dniu 27.11.2023 o 09:59, Paweł Biernat napisał:

Nie wiem czy to ważne ale SNX krzyczy mi, że koniec wsparcia dla sql2014 ale to tutaj jeszcze trochę czasu mam by to zmienić. 

Ostrzeżenie jest to związane z końcem wsparcia serwera SQL 2014 przez Microsoft - tym samym nexo (i SNX) nie będą tego serwera wspierać. Nie powinno to mieć wpływu na problem z importem towarów.

 

@Paweł Biernat prosiłbym o podesłanie do nas bazy Sello NX oraz Subiekta (archiwum baz) - zweryfikujemy w czym problem. Proszę utworzyć zgłoszenie na stronie https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/formularz_kontaktowy.html z adnotacją, że o taką bazę prosiłem.

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...