Skocz do zawartości

Jak wykonać kopie bazy tak aby pracować na dwóch bazach

Polecane posty

Jak wykonać kopie bazy tak aby pracować na dwóch bazach. Druga baza potrzebna jest do wykonanania remanentu - to będzie baza pracująca obok prawidłowej bazy subiekta przez jakiś czas i ewentualnie do testów z Sello NX. Na ten moment nie wiem jak zmienić w sposób prawidłowy nazwę kopii bazy danych aby była inna niż prawidłowa baza. W programie serwisowym przy poodłączaniu bazy z kopii z  inną nazwą i tak pliki składowe w tabelce wyświetlają się pod nazwami pierwotnej  bazy na której pracuję więc może dochodzić do kolizji

Edytowane przez Robert Mazurek
Link to postu

Bazy danych przenosi się poprzez archiwum / backup i jego odtwarzanie, a nie kopiowanie i podłączanie, przy dearchiwizacji będzie mógł Pan podać nazwę podmiotu (nie należy mylić nazwy podmiotu z nazwą bazy danych, nazwa bazy danych i nazwa podmiotu w nexo są różne). 

Link to postu
15 minut temu, Robert Mazurek napisał:

I teraz mam pytanie. Czy wykonując spisy w jednej bazie mogę je przenieść do innej bazy np jakimś plikiem ? Pytam awaryjnie

Odrębne kwestie proszę poruszać w nowych tematach, aby zachować przejrzystość wątków.

Odnośnie spisów inwentaryzacyjnych odsyłam do artykułów e-Pomocy technicznej.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...