Skocz do zawartości

poprawka 1.15.1

Polecane posty

Nie wystawiam aukcji przez sello, używam go tylko do obsługi paczek. Do tego posiadam inną aplikację.

Gdy zainstalowałem poprawkę 1.15.1 i nadal mam w formularzu po zakupowym zamiast paczka24 jest: nieokreślony sposób dostawy - 11zł.

Dodam, że akurat te transakcje zostały pobrane przed aktualizacją.

Znalazłem opcje paczka24 i 48 w Słowniki -> Wysyłka towarów - Sposoby wysyłki.

Dodałem nowe opcje tj Paczka24 i paczka48 ale sello nie zapamiętuje mi powiązania gdy zatwierdzę OK. Po ponownym otwarciu tego sposobu dostawy powiązania już nie ma.

 

Link to postu

Ogólnie są problemy z zapisywaniem cenników dostaw.

 

Zgłaszany przeze mnie problem ze zmianą nazwy cennika, a także inny przypadek - czasem po kliknięciu OK jedna ze zmian w cenniku się zeruje.

Np. koszt wysyłki, albo ilość w paczce, albo koszt kolejnej sztuki.

 

Zauważyłem to podczas wprowadzania właśnie kurierów 24 i 48 w wielu cennikach.

Teraz każdy zapisany cennik otwieram jeszcze raz aby sprawdzić, czy się rzeczywiście zapisało.

Link to postu

Ogólnie są problemy z zapisywaniem cenników dostaw.

 

Zgłaszany przeze mnie problem ze zmianą nazwy cennika, a także inny przypadek - czasem po kliknięciu OK jedna ze zmian w cenniku się zeruje.

Np. koszt wysyłki, albo ilość w paczce, albo koszt kolejnej sztuki.

 

Zauważyłem to podczas wprowadzania właśnie kurierów 24 i 48 w wielu cennikach.

Teraz każdy zapisany cennik otwieram jeszcze raz aby sprawdzić, czy się rzeczywiście zapisało.

 

Nie zmieniaj nic w cenniku jak leci synchro lub sello coś pobiera. Wtedy się nie zapisują dane.

Link to postu
  • 4 tygodnie później...

Aż se z ciekawości sprawdziłem i o kurcze rzeczywiście :) - też to potwierdzam.

 

Użycie nowa, odpowiedz, prześlij dalej - nie da się wkleić linku.

Dopiero wklejam link do Worda, i z Worda da się go już wkleić

 

Z której wersji była to aktualizacja?

 

Ja aktualizuję po kolei czyli z 1.15 do 1.15.1 ale błąd dopiero teraz sprawdziłem.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Niestety nie możemy tego błędu powtórzyć. Jakie macie systemy operacyjne oraz którą wersję przeglądarki IE?

 

Windows XP HE SP3

IE 8

Linków nie da się wkleić z żadnej przeglądarki (IE, Chrom, Firefox).

 

Na Widnows 7 HE wszystko działa prawidłowo

 

Raport testera:

Dokładniej to liczy się moment skopiowania linka z adresu przeglądarki do schowka Windows. Jeśli strona w przeglądarce jest otwarta i klikniemy na adresie kopiuj, a następnie w Sello dodamy nową wiadomość to link się wklei. Ale jeśli najpierw otworzymy nową wiadomość w Sello, a następnie w przeglądarce klikniemy na linku kopiuj to ten link już się nie wklei. Czyli żeby link się wkleił to musi się znajdować w schowku Windows zanim klikniemy nowa wiadomość w Sello. Odwrotnie to zawsze jest zablokowany.

 

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...