Skocz do zawartości

1.15.2 cenniki dostaw

Polecane posty

Właśnie klient mi zgłosił błąd, że mam w cenniku 1 szt. max dla kuriera. Patrzę w sello - cenniki są ok. Patrzę na allegro - bzdury! Pozmieniane ilości maks. w paczce w różnych opcjach. Kto zmienia? sello ma błąd czy po stronie allegro. Moglibyście u siebie sprawdzić jak to wygląda przy wystawianiu przez najnowsze sello?

Link to postu

Wczoraj błąd się powtórzył. Sprawdziłem cenniki w przygotowanych aukcjach - były ok. Na allegro się wykrzaczyły. Wysłałem logi zgodnie z prośbą. Poprawiam info z tytułu wątku - pracuję na becie.

 

grzemo1 napisał tutaj że może mieć to związek z podawaną w parametrach wagą:

https://forum.sello.pl/index.php?topic=7036.msg43486#msg43486

 

Można by spróbować doraźnie wpisać zerową wagę zanim ST poprawi błąd i sprawdzić czy tak się da wystawiać prawidłowo aukcje.

Link to postu

Wczoraj błąd się powtórzył. Sprawdziłem cenniki w przygotowanych aukcjach - były ok. Na allegro się wykrzaczyły. Wysłałem logi zgodnie z prośbą. Poprawiam info z tytułu wątku - pracuję na becie.

 

grzemo1 napisał tutaj że może mieć to związek z podawaną w parametrach wagą:

https://forum.sello.pl/index.php?topic=7036.msg43486#msg43486

 

Można by spróbować doraźnie wpisać zerową wagę zanim ST poprawi błąd i sprawdzić czy tak się da wystawiać prawidłowo aukcje.

 

U mnie koszty dostawy są OK, nieprawidłowe są tylko ilości maksymalne w paczce, najczęściej zamienia się paczkomat z kurierem, ale i pocztą odbiór w punkcie się zdarzyło coś ponad 400 szt. w paczce.

 

PS Nie podaję wagi w aukcjach, a jeśli podaję to nie wiem gdzie i jak. W przygotowanych aukcjach wagę w parametrach mam niewypełnioną.

Link to postu

Błąd z cennikami namierzyliśmy - pojawia się jeśli w parametrach specyficznych wpisane są wartości odpowiednio:

- przecinkowa może wpływać na cenę w cenniku

- całkowita (np rozmiar itp) może wpływać na liczbę sztuk maksymalną w paczce.

 

Wersję 1.16 planujemy wypuścić w przyszłym tygodniu. Poprawkę problemu z cennikami dostarczymy możliwie szybko pod postacią pliku DLL

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...