Skocz do zawartości

Wdrożenie Sello

Polecane posty

Ehhh. I kontynuując temat udało się. Zapomniałem dopisać że samo wdrożenie sello nie było problem co zmuszenie do współpracy nexo... Pojde klasykiem ... To jest dramat k..

 

Pytanie do Bartka czy przewidujecie jakiś update do tworzenia paragonów i faktur. Chodzi mi o okienko subiektowe które wyskakuje  przy tworzeniu paragonu i faktury ?

 

Link to postu

Ehhh. I kontynuując temat udało się. Zapomniałem dopisać że samo wdrożenie sello nie było problem co zmuszenie do współpracy nexo... Pojde klasykiem ... To jest dramat k..

 

Pytanie do Bartka czy przewidujecie jakiś update do tworzenia paragonów i faktur. Chodzi mi o okienko subiektowe które wyskakuje  przy tworzeniu paragonu i faktury ?

 

 

W zwykłym Subiekcie można ustawić, aby automatycznie drukował fakturę, pewnie też i paragon. To się robi w menu Administracja, ale nie wiem jak to jest z NEXO.

Link to postu

Nie tyle update, co tworzymy od nowa zupełnie nowy synchronizator. Decyzja o konieczności takiego rozwiązania powstała w chwili, gdy okazało się, że nie da rady zrobić tych okienek w obecnym rozwiązaniu.

Subiekt nexo jest oparty na zupełnie innej architekturze niż Sello i Subiekt GT, przez co wystąpił szereg nowych problemów przy współpracy tych dwóch światów. W nowym synchronizatorze mamy nadzieję obejść wszystkie te niedogodności, które występują obecnie przy współpracy zarówno z nexo jaki i z GT.

Link to postu

Nie tyle update, co tworzymy od nowa zupełnie nowy synchronizator. Decyzja o konieczności takiego rozwiązania powstała w chwili, gdy okazało się, że nie da rady zrobić tych okienek w obecnym rozwiązaniu.

Subiekt nexo jest oparty na zupełnie innej architekturze niż Sello i Subiekt GT, przez co wystąpił szereg nowych problemów przy współpracy tych dwóch światów. W nowym synchronizatorze mamy nadzieję obejść wszystkie te niedogodności, które występują obecnie przy współpracy zarówno z nexo jaki i z GT.

 

Bartek, a jakiś zarys czasowy (miesięczny/roczny) przewidujecie na ten dzień? Raczej w lutym w 1.23 nie będzie (stopka - choć gdzieś chyba pisałeś, że w marciu)?

Link to postu

Nie ułatwia tego również Allegro ze swoimi licznymi zmianami.

Teraz i tak nie wiadomo na czym stoimy :( Przy miniaturkach uświadomiliśmy sobie skalę problemów dopiero po kilku tygodniach narzekań, a i tak do dziś jest wiele niewiadomych.

 

Pasowałoby dokończyć obecną wersję Sello, a potem sprawdzić co się zmieni na Allegro, ustalić plan działania i byłoby fajnie podać nam ;) co się będzie dało wdrożyć, a czego już się nie da. Wiadomo, że Allegro tych zmian nie odwoła i pewne sugestie przestaną mieć znaczenie (oczywiście mówię o współpracy z Allegro, a nie o współpracy z Subiektami).

 

Na wszelki wypadek pasowałoby też od razu poprawić stopkę z 1.23 na kwiecień.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...