Skocz do zawartości

Metody dostawy

Polecane posty

Najpierw musisz wyedytować swój cennik dostawy w Sello na taki jaki jest Ci potrzebny.

Ewentualnie możesz stworzyć nowy cennik, zostawiając stary w stanie jakim jest.

 

Na zakładce Aukcje->Trwające

zaznacz te aukcje, które mają mieć zaktualizowane cenniki.

 

Następnie kliknij je prawym przyciskiem myszy.

 

Tam będą zmiany zbiorcze.

 

A tam na zakładce Płatność i wysyłka

pozycja Cennik

 

Jeżeli wyedytowałeś stary cennik wówczas zaznacz "(aktualizuj bieżący)".

Jeżeli stworzyłeś nowy cennik, wybierz go z listy.

 

Gotowe.

Teraz wystarczy tylko wysłać zmiany do Allegro "Wyślij/Odbierz"->Serwisy aukcyjne -> Wyślij.

Link to postu

Pewnie w grę wchodzą względy historyczne.

Kiedyś na Allegro nie było cenników dostawy, sprawy związane z odbiorem określało się w parametrach każdej aukcji.

 

 

 

No ale nie działa. Szkoda, chociaż na szczęście sklep stacjonarny to ostatnia rzecz jaka obecnie mnie interesuje, pewnie i większości sprzedawców, stąd aż do dziś o tym nie wiedzieliśmy.

Link to postu
  • 5 miesięcy temu...

Cześć!

 

Podpinam się pod wątek, bo mam podobne pytanie... :)

 

Chciałbym w istniejących aukcjach zmienić cennik dostaw i dodać Odbiór osobisty (np. po przedpłacie) w naszym sklepie stacjonarnym. W "Sello > Ustawienia > Słowniki > Cenniki dostaw" widzę do wyboru odbiór osobisty w punkcie, ale jeśli dobrze interpretuję, dotyczy to  PACZKA w RUCHu, Paczkomaty 24/7, E-PRZESYŁKA, Paczka 24, ...

 

Jak ustawić z poziomu Sello dla wszystkich aukcji odbiór we własnym sklepie stacjonarnym?

 

Sorry za banalne pytanie, ale po przejrzeniu dyskusji, ustawień w Sello mam mętlik w głowie czy da się to zrobić... :)

 

Pozdrawiam z pochmurnego dziś Szczecina

Link to postu

Cześć!

 

Podpinam się pod wątek, bo mam podobne pytanie... :)

 

Chciałbym w istniejących aukcjach zmienić cennik dostaw i dodać Odbiór osobisty (np. po przedpłacie) w naszym sklepie stacjonarnym. W "Sello > Ustawienia > Słowniki > Cenniki dostaw" widzę do wyboru odbiór osobisty w punkcie, ale jeśli dobrze interpretuję, dotyczy to  PACZKA w RUCHu, Paczkomaty 24/7, E-PRZESYŁKA, Paczka 24, ...

 

Jak ustawić z poziomu Sello dla wszystkich aukcji odbiór we własnym sklepie stacjonarnym?

 

Sorry za banalne pytanie, ale po przejrzeniu dyskusji, ustawień w Sello mam mętlik w głowie czy da się to zrobić... :)

 

Pozdrawiam z pochmurnego dziś Szczecina

Niestety, tylko z poziomu allegro.

 

PS z pochmurnego Sosnowca...

Link to postu
Ale w samej aukcji nie wybiera się tych punktów odbioru, te dwie opcje odbioru osobistego po przedpłacie i przy odbiorze były już od dawna.

 

Ale to nie zmienia faktu, że jeżeli chcę dodać odbiór osobisty do trwających aukcji, to mogę to zrobić tylko z poziomy www na Allegro, bo takiej opcji w Sello nie ma. Dobrze rozumiem, czy mam jakieś braki w wiedzy? :)

Link to postu

kilka kliknięć dla każdej z 700 aukcji ... sporo klikania zapowiada się.

 

Nie będzie aż tak dużo klikania jak będziesz wchodził przez nowy (tzw. nowy-stary, bo są dwa nowe) formularz edycji aukcji, tam na prawdę zminimalizowane jest klikanie do minimum.

 

Ten formularz masz zawsze pod linkiem:

 

http://allegro.pl/offer/NUMER-OFERTY

 

Link to postu

BarteK, ten link nadaje się do szybkiej implementacji do Sello (1.24?). Jestem ZA!

1.24 już się prawie wysyła na serwery, jesli mielibyśmy coś w niej zmieniać to niestety będzie kilka dni obsuwy ze względu na konieczne powtórzenie części testów, a tego raczej nie chcemy.

Wolę szybciej linka do ftp niż linka do edycji szablonu...  ;D

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...