Skocz do zawartości

GRATISY do zakupów

Polecane posty

Dodajecie jakieś gratisy do przesyłek?

 

Jakie? Jak często - do każdego zakupu, czy co którąś paczkę ?

 

Ja chciałbym coś dorzucać do przesyłek, ale marże na chińśkiej elektornice są tak małe, że nie mam pomysłu co by to mogłobyć w cenie kilkunastu groszy, max 1,00 zł.

 

Chciałbym też coś dokładać do reklamacji, nawet tych odrzuconych szukam pomysłu, doradźcie.

 

Znam też księgarnię wysyłkową, która dokłada kostki do gry. Jak jest u Was?

Link to postu

Jak na handel nożami, to faktycznie dobry pomysł. Ja bym dodawał do reklamacji, no chyba, że masz tyle reklamacji, że byłby to duży koszt. Reklamacja wiąże się z negatywnymi emocjami i dobrym pomysłem jest jakoś je rozładować.

 

A mi do głowy przychodzą jedynie długopisy, smyczki i karteczki z napisem:

"Paczkę dla Ciebie spakowała ŻANETA" bo takie dostaję z odręcznym podpisem Żanety.

Kurde 1zł / sztukę to drogo.

 

Najbardziej mi się podoba:

 

pozytywne_emocje.png?dl=1

 

W założeniu ma wywołać pozytywną emocję przy otwieraniu paczki, można też nakleić na paczkę, ale może będę dorzucał po dwie sztuki do paki. Cena 2.6 grosza netto / szt.

Link to postu

Hmmm.....32mm to nie tak mało.

 

Ale co byś chciał na nich nadrukowywać ? Samą buźkę ?

 

Jak na wywołanie uśmiechu to wygląda odpowiednio, ale jak na gratis to już nie bardzo.

 

Wielu użytkowników nie przywiąże do tego żadnej wagi i wywali razem z folią bąbelkową.

 

Inaczej mówiąc jak bym coś takiego dawał, to bez reklamowania "do każdej paczki gratis".

 

To już lepiej do każdej paczki dodawać np. listek gumy do żucia.

 

Ale wtedy już chyba trzeba by mieć pozwolenie sanepidu na rozprowadzanie żywności.

 

A może.... mydło ?

http://allegro.pl/galanteria-hotelowa-kosmetyki-mydlo-mydelko-100szt-i6863027721.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=OTBiMmJmNDYtZmY1Yi00MTkzLWFmMmMtYjFiYmU1NzA1NDU4AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=6b62d9e8-4b51-4ad3-8ce1-0a97d55c2037

Link to postu

No właśnie, ja myślałem o krówkach, ale faktycznie jak ktoś ma cukrzycę, to może być afera. Np jak chore dziecko zje, chociaż bywało też, że dostawałem już te krówki w paczkach.

 

 

http://allegro.pl/krowki-reklamowe-logo-cukierki-krowka-wlasny-napis-i6852834789.html

 

 

Mydełko całkiem przyjemne 30 groszy netto to rozsądna cena, ale towar kojarzy się mi ewidentnie z kosmetykami.

 

Jasne buźka na gratis to za mało, ale ja mam wrażenie, że będzie manipulowała pozytywnie emocjami. Chcę spróbować z buźką ok fi60mm jedna na paczkę i druga do paczki. Ale jeszcze szukam jakiegoś pomysłu na gratis mimo to. Kurde 1 zł to dla mnie drogo, już opakowanie kartonowe to drugi 1 zł i z 4,50zł zysku nie wiele mi zostaje.

 

 

 

kostka do gry ... 16 groszy netto:

 

 

kostki.jpg?raw=1

 

 

elastyczny ołówek 44 grosze netto:

 

olowek.jpg?raw=1

 

Jakieś inne pomysły?

Link to postu

w zależności od docelowego klienta można dawać:

-balony (można dać balon + patyczek)

-naklejki karny fiut

-mały kalendarzyk na następny rok w formie karty

-magiczną gąbkę (wymaga dodawania instrukcji/opisu)

-klamerki do bielizny

-tea light

-światło chemiczne

-reklamówki

-chorągiewki

-misie Haribo (znowu sanepid)

-długopis reklamowy

-rozgałęziacz mini-jack

-ołówki reklamowe

-prezerwatywy

-aniołki

-zapalniczki reklamowe

-ścierka kuchenna

-przypinki (byle nie z reklamą firmy bo to każdy wyrzuci)

-kapcie hotelowe (można reklamować jako "podróżne")

-nóż do tapet

-smycz

-folia malarska cienka

-opaski odblaskowe (i znowu bez reklamy firmy, tylko czyste lub z fajnym napisem)

-zapałki do zniczy

-zapałki kowbojskie

-żółte karteczki (lub małe)

-notatnik

-szczotka do ciała

 

Część wychodzi ponad 1 zł, ale trzeba mieć też coś na specjalne okazje :D

Link to postu

w zależności od docelowego klienta można dawać:

-balony (można dać balon + patyczek)

-naklejki karny fiut

-mały kalendarzyk na następny rok w formie karty

-magiczną gąbkę (wymaga dodawania instrukcji/opisu)

-klamerki do bielizny

-tea light

-światło chemiczne

-reklamówki

-chorągiewki

-misie Haribo (znowu sanepid)

-długopis reklamowy

-rozgałęziacz mini-jack

-ołówki reklamowe

-prezerwatywy

-aniołki

-zapalniczki reklamowe

-ścierka kuchenna

-przypinki (byle nie z reklamą firmy bo to każdy wyrzuci)

-kapcie hotelowe (można reklamować jako "podróżne")

-nóż do tapet

-smycz

-folia malarska cienka

-opaski odblaskowe (i znowu bez reklamy firmy, tylko czyste lub z fajnym napisem)

-zapałki do zniczy

-zapałki kowbojskie

-żółte karteczki (lub małe)

-notatnik

-szczotka do ciała

 

Część wychodzi ponad 1 zł, ale trzeba mieć też coś na specjalne okazje :D

 

 

 

 

;D ;D ;D ;D

 

LIDL daje STIKEEZ, ale dla mnie trochę badziewne te STIKEEZY i razem z paragonami wywalam do kosza, no nie wiem, może jestem za wymagający ? Liczy się w końcu pierwsze wrażenie.

 

 

https://finanse.wp.pl/lidl-od-dzisiaj-rozdaje-smerfy-stikeez-w-internecie-mozna-juz-kupic-cala-kolekcje-6120438654879361a

 

 

Dalej ruchome oczy

gwiazdki fluorescencyjne

 

Chociaż w temacie elektroniki ...

bardzo spodobały mi się ściereczki do czyszczenia ... elektorniki, LCD itd...

 

 

śchusteczki nasączone, powiedzmy nawet kosmetyki do monitora 47 groszy za saszetkę. Ale w Biedronce były jakieś niemarkowe pewnie taniej.

 

 

Chciałby ktoś takie dostać razem z tanim procesorem odnawianym 3GHz ?

 

 

 

 

już sobie sam narobiłem apetytu:

złote monety

Link to postu

Na pewno Klient jednorazowy, przynajmniej większość. Tylko taki gratis może pełnić funkcję utylitarną. Np mam pomysła aby na tej uśmiechniętej buźcie napisać:

 

 

"DAJ 5 GWIAZDEK ;D ;D ;D"

 

 

bo mi jakiś cymbał dał dzisiaj po 4 w każdym rankingu i już wypadam z monet na przyszły miesiąc.

 

Funkcji może być kilka oczywiście takiego gratisu, wg pomysłu.

 

Przykładowo ostatnio w Orange odmówiono mi usługi i byłem wkurzony że szok, ale dali mi właśnie prezent na koniec (o wartości 1-20zł) co rozładowało złe emocje, pomysłowa manipulacja.

 

Chcę iść z duchem czasu ;D ;D ;D

Link to postu
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...