Skocz do zawartości

Zmiana cenników dostawy

Polecane posty

Gwarancje są polem nie obowiązkowym i mogą pozostać puste.

Warunkiem jest:

Najpierw ustawić zwroty i reklamacje ---> wysłać na allegro

Za godzinę poprawić cenniki inaczej nie przejdzie.

Wczoraj udało mi się zaktualizować wszystkie cenniki tak jak pisałem wcześniej.

 

U mnie to jest i było i działało bez problemu, aż przestało... Dla pewności wczoraj ponownie wysłałem zwroty i reklamacje przez sello... Chyba nie tu leży problem...

Link to postu

Otrzymaliśmy informację, że wczoraj około godziny 16 problem został rozwiązany przez Allegro. Czy obecnie nadal występują problemy z aktualizacją cenników? Przypominam, że po wysłaniu zmian trzeba chwilę odczekać, zanim pojawią się one na aukcjach.

 

 

http://allegro.pl/webapi/news.php#news_100582

Link to postu

Otrzymaliśmy informację, że wczoraj około godziny 16 problem został rozwiązany przez Allegro. Czy obecnie nadal występują problemy z aktualizacją cenników? Przypominam, że po wysłaniu zmian trzeba chwilę odczekać, zanim pojawią się one na aukcjach.

 

 

http://allegro.pl/webapi/news.php#news_100582

 

 

Pewnie szybciej by naprawili błąd gdyby panienki z Infolinii nie ignorowały zgłoszeń zalecając wyczyszczenie ciasteczek i zmianę przeglądarki  :D

Link to postu

Ja się zastanawiam, czy nie dzwonią przypadkiem Klienci ze swoimi żalami na Infolinię Sklepu Allegro.

 

A właśnie !

Czy oni mają Infolinię, znaczy się ich Oficjalny Sklep?

 

Nie widzę !

A to ci ! Ciekawe jaki telefon podali w polu Informacje od Sprzedawcy ... Bo jak jak wpisałem 000000000 to mi zagrozili banem ! Cieawke aż kupię u nich mopa, albo nie - teraz słyną z Pampersów ...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...