Skocz do zawartości

Logowanie dwustopniowe i zmiana hasła w Sello

Polecane posty

Witam,

 

po tym jak uruchomiłem logowanie dwustopniowe do Allegro. Sello przestało pobierać i wysyłać dane przez WebAPI. W ustawieniach Allegro dodałem hasło dla aplikacji i takie też hasło chcę dodać w Sello, ale niestety Sello się zawiesza po potwierdzeniu OK. W czym może tkwić problem?

 

Pozdr.

Link to postu

A logowanie na 2 stopnie działa w Sello? Wg mnie obecnie jeszcze nie. Nie ma miejsca na wpisanie czegokolwiek poza hasłem do konta allegro. Chyba, że się mylę... ?

 

(to chyba coś innego niż autoryzacja konta)

 

Chyba właśnie działa, jak w ustawieniach w Moim Allegro ustawisz hasło dla aplikacji.

Link to postu

A logowanie na 2 stopnie działa w Sello? Wg mnie obecnie jeszcze nie. Nie ma miejsca na wpisanie czegokolwiek poza hasłem do konta allegro. Chyba, że się mylę... ?

 

(to chyba coś innego niż autoryzacja konta)

 

Chyba właśnie działa, jak w ustawieniach w Moim Allegro ustawisz hasło dla aplikacji.

 

A w Sello gdzie go wpiszesz? Bo to jest inne hasło niż do allegro...

Link to postu

Zadziwiającą często restart komputera pomaga na wiele różnych problemów z oprogramowaniem
No ja obserwuję tendencję spadkową, tzn. mam wrażenie, że coraz rzadziej ten klasyczny sposób pomaga, hmmm a może ja go nadużywam...? :D

 

Po prostu nowe programy, robione przez leniwych programistów nie mają włączonych tradycyjnych metod naprawiania.

 

Co innego Sello  ;D

Link to postu

Zadziwiającą często restart komputera pomaga na wiele różnych problemów z oprogramowaniem
No ja obserwuję tendencję spadkową, tzn. mam wrażenie, że coraz rzadziej ten klasyczny sposób pomaga, hmmm a może ja go nadużywam...? :D

 

Po prostu nowe programy, robione przez leniwych programistów nie mają włączonych tradycyjnych metod naprawiania.

 

Co innego Sello  ;D

 

No właśnie... Weź na przykład takie koncerny samochodowe... Jak Ci auto nie odpali, i z niego wyjdziesz, zamkniesz go a potem znów wejdziesz i spróbujesz znów odpalić, to zazwyczaj nie pomaga. Nawet nie ma nigdzie tej dziurki na szpilkę z napisem 'reset'... A mogli by tak do Bartka po naukę...

 

 

Tylko cicho... bo go podkupią...

 

Link to postu

Nie no powaga, mi się radio zawiesza w aucie, to mi kazali odkręcać klemy z akumulatora, co za perfidne rozwiązanie i wymaga nieco moknięcia na deszczu, Batek na pewno by to inaczej zaimplementował, ale nie chwalmy za bardzo, bo go jeszcze inna firma podkupi i zostniemy sami z naszymi problemami ćściiiiii ;D

Link to postu

W firmach samochodowych dziwi mnie, że np. za ekranik 5" działający z szybkością telefonów z lat '90, z paroma podstawowymi funkcjami każą sobie zapłacić np. 4000 zł, bo to "opcja".

 

Albo za kamerkę cofania, wartą 300 zł, każą zapłacić 2500 zł.

 

A Audi za nawigację z 10GB pamięci flash, wartą może z 800 zł, każe zapłacić 12 tys.

::) ::)

Link to postu

W firmach samochodowych dziwi mnie, że np. za ekranik 5" działający z szybkością telefonów z lat '90, z paroma podstawowymi funkcjami każą sobie zapłacić np. 4000 zł, bo to "opcja".

 

Albo za kamerkę cofania, wartą 300 zł, każą zapłacić 2500 zł.

 

A Audi za nawigację z 10GB pamięci flash, wartą może z 800 zł, każe zapłacić 12 tys.

::) ::)

 

 

ja mam full wypsaiony gps najwyższy model z aucie, już nie ma nowych tras i jeżdżę na nawigacji z telefonu.

Link to postu

Ciotka ostatnio kupowała Clio z nawigacją.

Problem w tym, że z nawigacją na europę zachodnią, bez Polski.

 

Za mapy dla Polski kazali zapłacić 1500 zł.

 

 

Słyszałem, że Alfa Romeo ma darmowe aktualizacje map 4x w roku.

Problem w tym, że trzeba jechać do ASO aby je wgrać :D

 

 

no ale wiesz jako działa ASO, jak nie wgrasz nowych map to stracisz gwarancje na całe autko ;P

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...