Skocz do zawartości

Paczkomaty. Długie wczytywanie numerów nadania.

Polecane posty

Podobno poczta chciała inwestować w swoje pocztomaty.

Nie korzystam z PP od kilku lat, bo zawiodłem się na nich kilka razy, no i te kolejki... Ostatnio zaryzykowałem list polecony, zrobiłem wysyłkę z domu, przez envelo wydrukowałem znaczek, myślę sobie pójdzie szybko. Przychodzę na PP a tam 6 osób i prawie 20 minut oczekiwania, żeby być obsłużonym w około minutę. Dziwne, że nie wpadli na to aby nadawać przesyłki samodzielnie w okienku samoobsługowym, podobnie jak w paczkomacie. Wszystko i tak musi przejść przez panią w okienku i trzeba czekać aż każdy klient "analogowy" wypełni druczki, podpisze, przyklei itp. :)

Link to postu
Dnia 30.11.2017 o 09:10, BarteK napisał:

Podobno poczta chciała inwestować w swoje pocztomaty.

Nie korzystam z PP od kilku lat, bo zawiodłem się na nich kilka razy, no i te kolejki... Ostatnio zaryzykowałem list polecony, zrobiłem wysyłkę z domu, przez envelo wydrukowałem znaczek, myślę sobie pójdzie szybko. Przychodzę na PP a tam 6 osób i prawie 20 minut oczekiwania, żeby być obsłużonym w około minutę. Dziwne, że nie wpadli na to aby nadawać przesyłki samodzielnie w okienku samoobsługowym, podobnie jak w paczkomacie. Wszystko i tak musi przejść przez panią w okienku i trzeba czekać aż każdy klient "analogowy" wypełni druczki, podpisze, przyklei itp. :)

 

 

Te kolejki są zniechęcające... Ja ostatnio zamawiam pocztowe odbiory w punkcie z odbiorem w RUCHach. Usługa jak poczta, a odbiór bez kolejki...

Link to postu

Kiedyś w t-mobile jak podszedłem "bez kolejki" do stanowiska dla firm, to czułem, że jestem podżerany do tyłu przez - jednak - uczciwie czekających na swoją kolej... Niby należny przywilej, ale infrastruktura nie jest do tego dostosowana... denerwuje innych ludzi...

Link to postu
Bartek to marna poczta.

 

W mojej placówce sę naklejki,ze envelowcy są bez kolejki przyjmowani Uśmiech

Kurczę, a specjalnie wybrałem tę placówkę, bo pamiętam, że pracowała tam miła uśmiechnięta pani :)

 

Niby należny przywilej, ale infrastruktura nie jest do tego dostosowana... denerwuje innych ludzi...

Podobnie jak umówiona wizyta prywatna u lekarza ;).

Link to postu

 

 

Mnie bardziej dokucza fakt, że jak nadaję paki w Paczkomacie codziennie, to Paczkomat zaczął kurna wyświetlać jakieś reklamy i przez chwilę po naciśnięciu START wyświetla tę samą durną reklamę, a miało być bez kolejek i bez czekania, a czekam na obsługę jakbym był w ... kolejce .

Link to postu

 

Mnie bardziej dokucza fakt, że jak nadaję paki w Paczkomacie codziennie, to Paczkomat zaczął kurna wyświetlać jakieś reklamy i przez chwilę po naciśnięciu START wyświetla tę samą durną reklamę, a miało być bez kolejek i bez czekania, a czekam na obsługę jakbym był w ... kolejce .

 

Tak, to mnie też denerwuje.

 

Reklama trwa z 20 sek., a w tym czasie paczkomat nie reaguje na nic.

 

Jeszcze bardziej się denerwuję, gdy mam kilka paczek do odebrania i ten cyrk muszę powtarzać, bo InPost nie przewidział odbierania kilku paczek na raz.

Link to postu

InPost sobie leci jak chce.

 

Do każdej paczki przysyła maila z groźbą przekierowania paczki do byle gdzie, chyba, że się kliknie link.

 

Klikam do każdej paczki.

 

A dzisiaj i tak przekierował do jakiegoś sklepu !

 

Stałem godzinę w kolejce, przede mną same osoby po paczki, sklep sparaliżowany.

 

Cztery osoby szukają paczek, najwyraźniej porozwalanych gdzie padnie.

 

Wiem, że to nie wina tego sklepu, tylko InPostu, ale i tak szlag mnie trafiał i krew biała zalewała :D

 

Więcej nie zamawiam do paczkomatu przed Świętami.

 

Na poczcie bym krócej stał.

 

Link to postu
Więcej nie zamawiam do paczkomatu przed Świętami.

 

Na poczcie bym krócej stał.

Złą godzinę wybrałeś :). Ja podjechałem ostatnio, pod paczkomatem pusto, kliknąłem guziczek, odstałem 20s nieoglądając reklamy, której się nie da pominąć, po czym przyłożyłem telefon z QR kodem i odebrałem przesyłkę w ciągu 3s... +20s reklamy.

Jak w kinie, niby płacisz za film a i tak puszczają reklamy ;).

Link to postu

Więcej nie zamawiam do paczkomatu przed Świętami.

 

Na poczcie bym krócej stał.

Złą godzinę wybrałeś :). Ja podjechałem ostatnio, pod paczkomatem pusto, kliknąłem guziczek, odstałem 20s nieoglądając reklamy, której się nie da pominąć, po czym przyłożyłem telefon z QR kodem i odebrałem przesyłkę w ciągu 3s... +20s reklamy.

Jak w kinie, niby płacisz za film a i tak puszczają reklamy ;).

 

Tam u Was w Breslau w stolicy kultury nawet InPost się stara  :D :D

 

A ten filmik najbardziej dobija, gdy pod paczkomatem stoi kolejka, a ktoś ma kilka paczek do odebrania.

 

Wścieklizny można dostać :D :D

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...