Skocz do zawartości

Sello 1.27 - czego i kiedy się spodziewać? /bt

Polecane posty

Smacznego :)

image.png.eb8aa9d104cc0e777bd5b0eb2640def2.png

 

Zbyt wiele nowych rzeczy nie będzie, bo mało czasu od ostatniej wersji upłynęło :). Listy zmian jeszcze nie przygotowywałem więc wybaczcie, ale tych wersji, błędów, sugestii jest tyle, że z głowy nie podam wszystkiego co aktualnie w wersji się znajdzie. Tym bardziej, że często pracujemy nad 2 lub 3 wersjami "równolegle". Wersja będzie w przyszłym tygodniu.

Link to postu
7 godzin temu, Bartosz Rosa napisał:

Smacznego :)

image.png.eb8aa9d104cc0e777bd5b0eb2640def2.png

 

Zbyt wiele nowych rzeczy nie będzie, bo mało czasu od ostatniej wersji upłynęło :). Listy zmian jeszcze nie przygotowywałem więc wybaczcie, ale tych wersji, błędów, sugestii jest tyle, że z głowy nie podam wszystkiego co aktualnie w wersji się znajdzie. Tym bardziej, że często pracujemy nad 2 lub 3 wersjami "równolegle". Wersja będzie w przyszłym tygodniu.

Jupiiii !!!!

Dla pakujących paczki jedna po drugiej to super sprawa !!!!

Dzięki, czekamy !!!

W wersji 1.26.1 jeszcze tego nie widzę.

Link to postu

:ph34r::ph34r::ph34r:

 

Jest jeszcze jeden irytujący problem. Otóż jak w pole CENA w poniższym forumalrzu cenę podam i wklejam ją CTRL+V następnie klikam OK na forumlarzu by zapisać, to Sello nie pamięta ceny wpisanej metodą CTRL+V

image.png.b972599027310cb9e6d4f2696ad388e2.png

 

Jeśli cenę wpiszę ręcznie problemu nie ma - po zatwierdzeniu forumlarza Sello pamięta nową cenę.

Nie zliczę ile dokumentów w ten sposób pomyłkowo wystawiłem za drogi towar w cenie jednego grosza ...

Prośba o weryfikację do ST.

Edytowane przez HotKey .
Link to postu

MOJA PROPOZYCJA: Jeśli na liście zmian do wysłania w kierunku Allegro jest na którejś zmianie oczekującej opcja Zakończenie aukcji to może Sello nauczyć kolorować tę linię z aukcją trwającą? Jak już kiedyś pisałem, gdy zmiany się kumulują a nie chcemy kończyć aukcji to teraz trzeba przeglądać każdą zmianę...

/ teraz tak miałem, sello zaznaczyło zakończenie aukcji (w subiekcie 0) a ja chcę tylko zmienić ilość sztuk, gdy zmienię sztuki to zakończenie dalej jest... jak nie zauważę to jest po aukcji... (dodam że nie wchodzi w grę zakończenie przy stanie 0, ani wyłączenie opcji synchronizujących - muszę wiedzieć, że coś się chce skończyć i ustawiać parametry wg mojego jak widzi mi się... :P )

PS albo by sello anulowało zakończenie gdy inna zmiana jest oczekująca (choć tu może być dla niektórych problem zapewne).

Link to postu

Tutaj rozwiązanie problemu niebawem ma się pojawić w oparciu o Allegro. Otóż wszystkie aukcje zakończone będzie można przywrócić, one nie będą kasowane, tylko ukrywane. Ma to być niebawem zrobione. Jak się pojawi towar znów w Sello to Allegro taką aukcję odkyrje znów. Mi też rozwiąże to mnóstwo problemów z dobrze wypozycjonowanymi ofcertami.

Link to postu
Przed chwilą, HotKey . napisał:

Tutaj rozwiązanie problemu niebawem ma się pojawić w oparciu o Allegro. Otóż wszystkie aukcje zakończone będzie można przywrócić, one nie będą kasowane, tylko ukrywane. Ma to być niebawem zrobione. Jak się pojawi towar znów w Sello to Allegro taką aukcję odkyrje znów. Mi też rozwiąże to mnóstwo problemów z dobrze wypozycjonowanymi ofcertami.

A nie tak będzie, że jak się zakończy to po ptaszkach, a będzie można ukryć tylko trwającą aukcję i odkryć z zachowaniem 'trefności'?

Gdzieś o tym czytałeś? bo ja nie miałem ostatnio czasu przeglądać nowości...

Link to postu
15 godzin temu, HotKey . napisał:

Prośba o weryfikację do ST.

To już kiedyś zdaje się analizowaliśmy, tylko nie pamiętam teraz wyniku tej analizy :) . Faktycznie jest tak, zobaczymy o co chodzi.

15 godzin temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

to może Sello nauczyć kolorować tę linię z aukcją trwającą? Jak już kiedyś pisałem, gdy zmiany się kumulują a nie chcemy kończyć aukcji to teraz trzeba przeglądać każdą zmianę...

Można o tym pomyśleć, ale nie na szybko. W razie czego jest jeszcze filtr umożliwiający wyświetlenie aukcji do zakończenia.

image.png.55ce79a9d01faebdb70ef395bdb7cfaa.png

 

Link to postu
16 godzin temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

(dodam że nie wchodzi w grę zakończenie przy stanie 0, ani wyłączenie opcji synchronizujących - muszę wiedzieć, że coś się chce skończyć i ustawiać parametry wg mojego jak widzi mi się... :P )

oj tam, to może od razu zamiast kolorowania poprosić o zmianę gdy stan = 0 zmień cenę na 1000000 :D (a nóż może ktoś kupi)

Link to postu
39 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

W razie czego jest jeszcze filtr umożliwiający wyświetlenie aukcji do zakończenia.

No tak... Na razie pomoże.

 

12 minut temu, Alwin Kolano napisał:

gdy stan = 0 zmień cenę na 1000000

Choćby raz na rok taki zakup...

Link to postu

Będzie w 1.27. Obecnie można je również usunąć, ale trzeba się przeklikać przez wszystkie jego transakcje, paczki i dane w kliencie. W 1.27 (w przyszłym tygodniu) będzie funkcja Anonimizuj, która wyczyści wszystkie te dane.

Czyżby ktoś z klientów już pisał w sprawie usunięcia danych?

Link to postu
1 minutę temu, Bartosz Rosa napisał:

Będzie w 1.27. Obecnie można je również usunąć, ale trzeba się przeklikać przez wszystkie jego transakcje, paczki i dane w kliencie. W 1.27 (w przyszłym tygodniu) będzie funkcja Anonimizuj, która wyczyści wszystkie te dane.

Czyżby ktoś z klientów już pisał w sprawie usunięcia danych?

Do nas tak... W odpowiedzi na info o RODO.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...