Skocz do zawartości

10 lat z sello, koniec współpracy ;(

Polecane posty

5 godzin temu, J N napisał:

robiliśmy z Allegro promocje na darmową dostawę i musieliśmy do wszystkich (6000) aukcji dodać o tym info na czas trwania aukcji a potem je usunąć.

Przecież umieszczanie w opisie ofert informacji o wysyłce jest niezgodne z regulaminem Allegro, od tego jest stosowna sekcja - cennik dostaw. Jeśli chodzi o zmiany w cenniku to hurtem da się to zrobić.

  • Haha 1
Link to postu
6 minut temu, Tomek - massur napisał:

Odważnie! W okresie świątecznym mieć w cenniku PP - naprawdę podziwiam...

Serio ?

W ubiegłym roku, jak ówczesny Prezes Poczty ( należycie zapewne wynagrodzony przez prezesa Inpostu) wyszedł 2 tyg przed świętami i powiedział, że nie dostarczy paczek przed wigilią, na poczcie zaczął hulać wiatr. Wszystkie moje paczki były dostarczane zgodnie z oczekiwaniami. Natomiast kurier Inpostu podjeżdzał do POP juz załadowany po sufit.

 

p.s. 3 miesiące później Prezes Poczty już nie był Prezesem ....ale co mu tam.... swoje zadanie wykonał perfekcyjnie. Inpost chwaił się wtedy, że przerabia jakieś miliony paczek dziennie.

Edytowane przez Paweł Nitendel
Link to postu
4 minuty temu, Tomek - massur napisał:

Każdy robi jak chce, ja nauczony doświadczeniami z lat poprzednich wiem tyle, że korzystanie z usług tego "pomnika PRL" w gorących okresach to gwarantowane kłopoty na własne życzenie.

Ale przynajmniej klienci jak im się powie: "no wie Pani to Poczta, czego się spodziewać..." to przyznają nam rację ?

Szczególnie jak się dowiedzą, że reklamację nadawca może złożyć 30 dni od nadania...

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...