Skocz do zawartości

Błąd przy próbie usunięcia oddziału "Błąd dostępu do danych."

Polecane posty

Udało się wygenerować prawdopodobnie Pańską sytuację, ale proszę o informację, czy w Oddziale jest uzupełniony Adres?

Jeżeli tak, to problem z usunięciem powiązań zostanie naprawiony w wersji 31.0 InsERT nexo, a jeżeli sprawa jest pilna, to musiałby Pan podesłać bazę danych przez formularz kontaktowy, kontynuując korespondencję pod numerem zgłoszenia INS-447962.

Link to postu
  • 8 miesięcy temu...

no to jaki jest przewidziany scenariusz do takich wariantów:

1. oddział został zlikwidowany, zostaje tylko centrala.

Użytkownicy nie może się pomylić w wystawianiu dokumentów. No tutaj mogę przypisać mu domyślny oddział i chyba zabrać uprawnienie do zmiany oddziału.

Automatyzacje "Gestorowe"działania czy umowy, które miały ustawione oddziały, mają wystawić dokumenty tylko na centrale. Czyli chyba jakieś działania zbiorcze z poziomu menu byłoby potrzebne.

2. oddział został zlikwidowany, powstaje nowy oddział.

Użytkownik nie może się pomylić w wystawianiu dokumentów, bo będzie: centrala, oddział zamknięty :) i oddział otwarty. Na poziomie edycji użytkownika, mogę ustawić domyślny oddział, ale nie mogę tak jak na poziomie edycji oddziału "checkboxem" ustawić lub zabrać dostęp do konkretnego oddziału. Ewentualnie, czy można by dorobić na poziomie edycji użytkownika, metodą "checkbox" jak w oddziale, nadawanie uprawnień do oddziałów, magazynów i kas/rachunków bankowych (?)

Przepisanie istniejących umów starego oddziału na nowy. Ale to już w sumie drugie pytanie Gestorowe, czyli bardziej do @Igor Bernakiewicz.

Link to postu
W dniu 11.02.2021 o 19:24, Andrzej Kubik napisał:

Ale czy wspomniane przez p. Igora profilowanie nie załatwia problemu, choćby na razie?

przepraszam, nie zauważyłem odpowiedzi. Tak można, ale niestety ja jestem wersją GUI, nie lubię pisać skryptów :P

Chciałbym wejść w opcje, włączyć/wyłączyć i wyjść. Wersja ze skryptem jest dłuższa w obsłudze. Powyżej opisane problemy dotyczą narazie mojej firmy więc temat nie jest pilny i w "wolnej" chwili pobawię się w profilowanie. Ale przypadek ten jest realny do spotkania u klienta i napisanie skryptu nie będzie kwestią max 2 minuty. No i będzie indywidualny dla każdego przypadku (różna ilość użytkowników). Wersja GUI to max 5 minut połączenia przez TV.

Link to postu
  • 2 lata później...
W dniu 11.01.2024 o 22:37, Paweł Czarnocki napisał:

Czy problem został rozwiązany?

Posiadam wersje 48.0.1 i testowo został założony oddział i nie da się go usunąć - komunikat jak z screen'a autora wątku

Jest sposób na usuniecie oddziału?

Problem został znaleziony i naprawiony do wersji 49.0.0.

Link to postu
  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...