Skocz do zawartości

Praca na wielu monitorach

Polecane posty

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chodzi o terminy, to w dalszym ciągu nie jestem w stanie podać nic bardziej konkretnego niż któraś z najbliższych wersji. 

Jeśli ten temat jest dla ciebie ważny, opowiedz nam dlaczego. Jaki jest twój sposób pracy z nexo i dlaczego potrzebujesz możliwości otwierania zakładek w innym oknie? Czy potrzebujesz podglądu dokumentów w osobnym oknie? Czy chcesz widzieć kilka modułów jednocześnie? Takie komentarze są dla nas istotne, bo chcemy mieć pewność, że trafimy z naszymi planami w potrzeby użytkowników. 

Link to postu

Dziękuje Kasiu za odpowiedź :) Generalnie chciałbym widzieć kilka modułów jednocześnie. Przykładowo chcę sprawdzić coś z FV zakupu porównać z ZK od Klienta, albo tworząc ofertę potrzebuję poszukać czegoś w asortymencie i na widoku side by side jest to dla mnie wygodniejszej. Przełączanie pomiędzy oknami w tych i innych przypadkach jest mało wygodne bo trzeba albo pamiętać albo notować na kartce. Fajnie jakby górne zakładki można było porozrzucać po monitorach, a nie tak jak teraz, że są na stałe zakotwiczone do górnej belki

Link to postu
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...
11 minut temu, Andrzej Tereszkiewicz napisał:

Czy bez problemu można pracować w programie otwierając go dwukrotnie? Widziałem taką sugestię na forum.

Można. Sam tak robię/robimy. Bez problemu można zalogować się tym samym użytkownikiem i pracować z wieloma obiektami, a licencje liczone są od stanowiska więc też nie ma problemu. Jest to w szczególności wygodne przy pracy zdalnej bez RDP, bo jeden program nie zawiesza drugiego i można robić inne rzeczy jak drugi się wczytuje.

 

Od siebie dodam, że fakt, że warstwa danych programu (ich wczytywanie) blokuje warstwę prezentacyjną programu (wszystkie zakładki) jest największym koszmarem/niedopracowaniem jakie widziałem w nowoczesnych programach. Działa to nieco lepiej na pracy lokalnej (da się przełączyć zakładkę dla operacji długich) ale jest chore przy zdalnej pracy (w czym odpalenie 2 programów pomaga).

Edytowane przez Ernest Sadowski
Link to postu
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...