Skocz do zawartości

Uwaga! Zmiany w aukcjach 04.06.2009, łatka Sello 1.3.6

Polecane posty

Prowadzimy sprzedaż gadżetów erotycznych i od niedawna wprowadzili ukryte nicki czy możecie chociaż takie łatki wypuścić która by chociaż transakcje pobierała właściwie.

 

nie wiem czy ktoś z sello pomoże, skoro samo allegro (webapi) nie przewiduje takiej opcji...podobno jutro to zmienią (łaskawcy)

 

http://www.allegro.pl/phorum/read.php?f=327&i=11858&t=11858

 

ps. nie tylko sello "leży"

Link to postu

Fakt, jakos komentarze udalo sie wyslac...komuniaty o bledach zapisu aukcji to standard wiec na to nawet nie zwracam uwagi... ciekawe kiedy ten bajzel sie zakonczy...a moze to sa specjalne dzialania ze strony allegro..przeciez oni tez maja jakiegos tam menagera sprzedaży...moze to jest celowe dzialanie by konkurencje podkopac.. ??? ???

Link to postu

Generalnie mozna chyba podać was do sądu, bo sprzedaliści mi produkt który nie dziala, a w wyniku przestoju spowodowanego waszym brakiem profesjonalizmu moja firmka nic nie zarabia. Skoro nic nie zarabia to traci, a skoro traci to któs powinien mi oddać straconą kasę! i proszę nie pisać że mogę sobie ręcznie aukcje wystawiać, bo jak chciałbym to robić, to nie inwestował bym w SUBIEKTA GT, SELLO RACHMISTRZA i cały zestaw waszych programów, któr miał być niby taki super extra.

A generalnie jest to już nie pierwszy raz kiedy z powodu waszych błędów nie można aukcji wystawiać.

 

pozdrawiam

Link to postu

Chyba jest nadzieja bo zaczęły nam wpływać transakcje z erotyki

 

ale te zmiany są dzięki allegro - chyba!?

 

zobaczymy co dalej w raporcie zato wyskakują błędy przy tworzeniu strefy sello

 

cyt

Otwieranie strony w Strefie Sello nie powiodło się:

dotyczy: PENI... (651...)

klient: an.....:

Zwycięska oferta na aukcji nie istnieje.

Serwer zwrócił błąd: pl.insert.cocoon.webservices.statuses.BidDoesNotExistFault

Link to postu

dnia 23.06.2009 zostaną wprowadzone zmiany w usłudze WebAPI:

 

- Do parametrów wywołania metod doGetUserID oraz doGetUserLogin dodany zostanie obowiązkowy parametr webapi-key.

 

to jest kolejny komunikat allegro mam nadzieje że 23 czerwca to nie będzie kolejny dzień sondu

 

pozdrawiam i liczymy na was

Link to postu

Generalnie mozna chyba podać was do sądu, bo sprzedaliści mi produkt który nie dziala, a w wyniku przestoju spowodowanego waszym brakiem profesjonalizmu moja firmka nic nie zarabia. Skoro nic nie zarabia to traci, a skoro traci to któs powinien mi oddać straconą kasę! i proszę nie pisać że mogę sobie ręcznie aukcje wystawiać, bo jak chciałbym to robić, to nie inwestował bym w SUBIEKTA GT, SELLO RACHMISTRZA i cały zestaw waszych programów, któr miał być niby taki super extra.

A generalnie jest to już nie pierwszy raz kiedy z powodu waszych błędów nie można aukcji wystawiać.

 

pozdrawiam

z tego co wiem, to wszystkie aplikacje zewnętrzne bazujące na WebApi leżą, więc utyskiwanie na InsERT IMHO mija się z celem...

Link to postu

 

A generalnie jest to już nie pierwszy raz kiedy z powodu waszych błędów nie można aukcji wystawiać.

 

pozdrawiam

 

Ludzie, dajcie se sianka. Ja też nie jestem zadowolony z obrotu sytuacji ale przecież to Allegro zmieniło zasady gry i teraz gracze MUSZĄ się dostosować albo won... Przecież to standardowa metoda Allegro...

 

Nie mam zamiaru bronić Insertu, bo nieraz mnie też wkurzyli.

Może jestem naiwny ale wierzę, że programiści z Insertu walczą z problemem. Wierzę też, że im też zależy na jaknajszybszym jego rozwiązaniu.

I jestem pewny, że nasze utyskiwania niewiele tym razem akurat pomogą.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...