Skocz do zawartości

Uwaga! Zmiany w aukcjach 04.06.2009, łatka Sello 1.3.6

Polecane posty

Problem jeszcze w tym, ze poza sello wielu z nas uzywa sello w polaczeniu z subiektem. Pewnie, programów do obslugi allegro jest kilka i mozna by spokojnie zmienic...ale polaczenie sello z subiektem jest bardzo wygodne a inne programy tego nam nie zapewnia.. a jak juz ktos wspomnial wszyscy za ten program placimy..wiec mamy prawo wymagac szybkiej reakcji ze strony wydawcy programu...

Link to postu

zgadza się, takie rzeczy nie powinny się zdarzać. Inna sprawa to jak allegro podchodzi do sprawy...

 

Nie wiemy, czy ekipa Insertu pracowała nad problemem przez weekend i jeśli tak nie było, pewnie się do tego nie przyznają...  :P

Z resztą, jeśli tak nie było, to raczej nie wina samych programistów lecz kierownictwa firmy.

Zgadzam się z przedmówcami, że powinni pracować nad tak istotnym problemem non-stop, chociaż akurat tym razem nie są winni "awarii" jaka wystąpiła.

 

Muszę jednak przyznać, że np. Bartek (nie wiem jak inni) pracuje nieraz po godzinach, w domu, zajmując się w tym czasie np. zdiagnozowaniem przyczyny problemu w Sello, bo w godzinach pracy firmy szkoda mu na to czasu (lub go po prostu nie ma). Chwała Bartkowi za to ale okoliczności trochę niepokojące...

Link to postu

A ja jeszcze słówko powiem o wspomnianym przeze mnie wcześniej "Pomocniku aukcji" - nasza firma jest właśnie w stadium przesiadki na Sello, tak więc w zasadzie mamy te same aukcje w dwóch programach i zdecydowaliśmy wystawić wszystkie aukcje z poziomu Pomocnika - okazuje się, że ta ich łatka wcale nie taka dobra, program sypie się stopniu uniemożliwiającym wystawienie aukcji. Wygląda na to, że co nagle to po diable :P

Link to postu

nie bronię INSERT'a bo i tak rzadko dostaję rzetelną pomoc w sprawach Subiekta GT ale samo Allegro nie radzi sobie z własnymi problemami - zresztą tak jest od lat:

 

http://www.allegro.pl/phorum/read.php?f=327&i=11848&t=11848

http://www.allegro.pl/phorum/read.php?f=327&i=11832&t=11832

 

i wiele innych wątków na ten temat...

Link to postu

hola hola... wszytsko pięknie, niech sobie insert testuje, przygotowuje nową łatkę... a co z naszą kasą? Klienci czekają z grubą kasą, chcąc ją u nas wydać, i co zrobi klient, który nie ma czasy bądz nie chce go mieć (pamietajcie "czas to pieniądz") - pójdzie do konkurencji. A Insert co na to... zmruży ślepka jak kot ze Shreka i powie "przepraszam"... Płacę abonament miesięczny, którego nie mogę w pełni wykorzystać, coprawda to nie jest nie wiadomo ile ale myslę, ze należy nam sie jakieś zadośćuczynienie w postaci miesięcznych wakacji od ich abonamentu - conajmniej! Nie dość, że program do idealnych nie należy to jeszcze nie spełnia swoich podstawowych funkcji... Proszę Państwa ogłaszam BOJKOT!

 

"Jest tylko jeden szef - klient. On może zwolnić każdego w firmie od prezesa w dół, wydając swoje pieniądze gdzie indziej." Sam Wolton

Link to postu

hola hola... wszytsko pięknie, niech sobie insert testuje, przygotowuje nową łatkę... a co z naszą kasą? Klienci czekają z grubą kasą, chcąc ją u nas wydać, i co zrobi klient, który nie ma czasy bądz nie chce go mieć (pamietajcie "czas to pieniądz") - pójdzie do konkurencji. A Insert co na to... zmruży ślepka jak kot ze Shreka i powie "przepraszam"... Płacę abonament miesięczny, którego nie mogę w pełni wykorzystać, coprawda to nie jest nie wiadomo ile ale myslę, ze należy nam sie jakieś zadośćuczynienie w postaci miesięcznych wakacji od ich abonamentu - conajmniej! Nie dość, że program do idealnych nie należy to jeszcze nie spełnia swoich podstawowych funkcji... Proszę Państwa ogłaszam BOJKOT!

 

"Jest tylko jeden szef - klient. On może zwolnić każdego w firmie od prezesa w dół, wydając swoje pieniądze gdzie indziej." Sam Wolton

Link to postu

Drodzy Państwo!

Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności. Prosimy jednak o jeszcze chwile cierpliwości.

Pracujemy, aby wypuścić jak najszybciej nową wersję.

 

Czy będzie to dzisiaj? czy raczej zabrać się za wystawianie z poziomu allegro? Jutro nie będę miał na to czasu... Uważam, że najgorsza wiadomość co do terminu jest lepsza niż nasze (sprzedawców) bezczynne czekanie...

Link to postu

Nie czekajcie Państwo na wiadomość. Ja w piątek zgłosiłem się jako chętny do testowania łatki ponieważ takich osób poszukiwali. Było by to dla wszystkich dobre. Nawet nie dostałem odpowiedzi na moje zgłoszenie.

 

Może warto wystawić ręcznie, bo jak wyjedziemy na weekend w czwartek to bedzie juz ponad tydzień bez sprzedaży a ZUS itp trzeba płacić. Tam się tą przerwą nie wytłumaczymy.

Na dodatek Insert też pojedzie na weekend i jeżeli nic się nie zmieni jutro to usłyszymy: "W następny poniedziałek weźmiemy się do pracy".

 

Przed "wejsciem" na allegro zastanawiałem się nad własnym oprogramowaniem, chyba zaczne myśleć o tym bardziej poważnie. (jak wspominałem kilka postów wcześniej, wiem czym się to je.)

 

Pozdrawiam życząc wytrwałości, ponieważ mnie się ona kończy.

Link to postu

Aktualne informacje są takie, że Allegro zmiany wprowadza nawet dziś. Oczywiście dla Państwa jest to niewidoczne, ale nam w 100% dezorganizuje pracę.

Niestety na chwilę obecną nie mam dobrych wieści. Zatem jeśli ktoś z Państwa musi koniecznie wystawić aukcje, to proszę o ich ręczne wystawianie.

 

Czy mają Państwo także problemy z pobieraniem nowych transakcji? Teoretycznie nie powinno być takich problemów, ale jeśli są, to proszę o kontakt.

 

Gdy tylko będę mogła podać więcej szczegółów, albo przedstawić wersję do testowania, to nieomieszkam tego zrobić.

Link to postu

Jeżeli chodzi o problemy z transakcjami to na pewno my mamy wpływają mi co chwila komunikaty nie udało się zapisać transakcji do aukcji (6745.....) klient taki nie istnieje C...G

 

Prowadzimy sprzedaż gadżetów erotycznych i od niedawna wprowadzili ukryte nicki czy możecie chociaż takie łatki wypuścić która by chociaż transakcje pobierała właściwie. Wystawienie aukcji to pikuś w porównaniu do skali problemu jaki my mamy. Klient płaci pisze e-mail potwierdzający zakup a nie mamy gdzie tego odnotować. A jak wprowadzimy ręcznie to co będzie jak wypuścicie notatkę pobierze mi tych klientów i wyśle drugi raz!!!

 

PROSZĘ WAS o JAKIEŚ AWARYJNE ROZWIĄZANIE Żeby chociaż te transakcje działały PROSZĘ KLĘCZĘ NA KOLANACH

 

dla tych co mają problem z aukcjami wystawiamy z sello z opcją że my pokrywamy koszt transportu a następnie wprowadzamy notatkę zbiorczą

 

"!!! UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!!

 

ALLEGRO WPROWADZIŁO ZMIANY NA SWOICH SERWERACH I NASZE AUKCJE ZOSTAŁY WYSTAWIONE BŁĘDNIE Z OPCJĄ "KOSZT TRANSPORTU POKRYWA SPRZEDAJĄCY".

CENNIK NIE ULEGŁ ZMIANIE:

PRZEDPŁATA WYNOSI 12 zł

PORANIE 18 zł

 

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY LICZYMY ŻE NIEBAWEM ALLEGRO POPRAWI TEN BŁĄD"

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...