Skocz do zawartości

Problem z pobieraniem transakcji

Polecane posty

Witam,

Panowie mam już 16 wpływów na konto, a sello do chwili obecnej nie pobrało tychże transakcji co się dzieje ?

 

Dodam, że żadnych błędów niema i część transakcji wchodzi "normalnie" nie licząc synchronizacji która trwa.....trwa......trwa kilka godzin wtf.?

 

P.S. odbieranie, tylko na podstawie zmian w historii. mam odznaczone to w końcu jak to być powinno może zaznaczenie przyśpieszy synchronizację ??

 

Mam wersje 1.5.1

Link to postu

e-aukcje.pl dzięki.

 

pobieranie na podstawie historii działa szybciej, w przypadku gdy są problemy z pobraniem transakcji można tą opcję wyłączyć aby pobrać wszystko co się da. Będzie to trwało dłużej, ale kilka godzin to zdecydowanie za dużo. Musiałbym obejrzeć logi z odbierania danych być może problem z funkcją o której pisał e-aukcje.pl spowodował jakieś zapętlenie w pobieraniu.

 

Proszę zatem o maila na adres sello@insert.com.pl z linkiem do tego wątku, odesłana zostanie instrukcja jak włączyć logowanie.

Link to postu

Witam wszystkich userow forum sello od paru dni  testuje sello ale ciale jakies problemy mam  może jestem nowym userem i nie mam doswiadczena ale  przy zapisywaniu aukcji  ciągle mam  w logu  komunikat

 

Zapisanie aukcji 10124551xx nie powiodło się.

Należy wybrać co najmniej jedną formę płatności

oczywiście opcje płatności zmieniane.

 

i tak z kilkudziesięcioma aukcjami .

 

 

Link to postu

Wg uprzednich ustaleń jakie poczyniłem jakiś czas temu jest to błąd funkcji webApi. Zostało to zgłoszone, jednak z racji różnych innych "problemów" allegro w ostatnim czasie problem nie dostał raczej najwyższego priorytetu.

 

W związku z tym w Sello powstanie nowy mechanizm (w zasadzie 2) pobierający transakcje tak aby zminimalizować wpływ wadliwie działającego webApi - ale to musi jeszcze trochę potrwać.

 

Link to postu

Witam, czy moze mi ktoś powiedzieć co się dzieje z tym programem. Ludzie przeciez to jest niepojęte. Płaci się za licencję a nie można korzystać z możliwości programu - nic nie działa i ciągle komunikat:

 

Access key to WebAPI is incorrect or has been blocked. Please contact the author of the program!

 

Ale acces do zaplacenia za licencje jest. Juz 4 dzień program bezuzyteczny w moim przypadku. Mam rowniez pytanie czy ktokolwiek zamierza zrekompensować w jakis sposob niemoznosc sprzedaży poprzez zwrot pieniedzy lub chociazby przedluzenie licencji po niwelacji problemow o okres niepoprawnego działania produktu.

 

Z góry dziękuje za odpowiedź i interwencję. Pozdrawiam zniecierpliwionych użytkowników.

Link to postu

phranek, proszę wejść w okno zarządzania kontami i licencjami, wybrać szczegóły konta i kliknąć w nowym oknie OK (WAŻNE! nie naciskając linka sprawdź konto). Po synchronizacji, która ruszy w momencie zamykania tego okna, poczekać aż skończy i powtórzyć dla innych kont które nie chcą działać.

 

pojawia się błąd

Zbyt mało informacji aby można było udzielić odpowiedzi. Jeśli pojawiają się jakieś błędy proszę o ich zacytowanie (a najlepiej wklejenie).

Link to postu

Witam

 

U nas sprawa wygląda tak: sello za każdym razem przy uruchomieniu pobiera kategorie - może ktoś wie po co?. Trwa to jakieś pół godziny do godziny a potem nie dzieje się nic.

W raporcie w "szczegółach zdarzenia" mam to:

 

"Ostatnia operacja nie powiodła się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Niepoprawna wersja kategorii lub pol sprzedazy. Prosze sprawdzic lokalne wersje i uaktualnic oprogramowanie!"

 

Czy to ten sam problem, co opisywany w tym wątku? Jakieś sugestie co do naprawy sytuacji?

 

Pozdrawiam

 

Bartosz

 

PS. Właśnie zadziałało wielkie dzięki phranek :D

Link to postu

Witam, chcialbym zaczac uzywac ten program bo recznie zaczynam niewyrabiac ale widze ze jak dziala wszystko w nim OK to jest swiętooo...

Na poczatku byl straszny problem aby w ogole sie polaczylo z allegro, nikt nie mogl stwierdzic dlaczego wiec olałem temat, po poł roku instaluje ponownie i sukces, sello sie włączyło... cos sie nawet sciągnęło z allegro (jakies aukcje bardzo niekompletnie) niestety zadnych transakcji nie ma w sello mimo ze sprzedaz ciagle trwa... kto mi pomoze to uruchomic? jeden z błędów jaki znalazlem to :

Ostatnia operacja nie powiodła się.

Błąd -2147217887 (80040E21)

 

Link to postu

Moja wersja to 1.5.0.1036

 

w ogole gdy daje wyslij odbierz wszystko to trwa to ok 20min a internet mam dosc szybki, poza tym błędem o ktorym pisalem wczesniej widze jakies błędy w zapisywaniu aukcji a ja nie chce modyfikowac zadnych aukcji, zalezy mi tylko na obsludze transakcji i korespondencji mailowej, z tym drugim tez roznie bywa, raz sie maile sciagną raz nie... nie moge sobie pozwolic na takie cos, poki co kazda transakcje recznie wpisuje do excella i mam porzadek tyle ze duzo roboty z tym jest, w sello widze potencjał ze mialbym mniej pracy ale błagam niech mi ktos pomoze to skonfigurowac aby dzialalo bez problemow

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...