Skocz do zawartości

Sello "wywala" przy synchronizacji i zaraz po starcie

Polecane posty

Witam,

 

Od dobrego tygodnia dobrze działające Sello zaczęło wariować.

W trakcie synchronizacji z Allegro zawiesza się i przestaje działać.

Dotychczas wszystko było OK.

Połączenie z Subiektem jest ok.

Co robić? Help, help!!

System Win7x64

Poniżej podpisy problemu aplikacji:

 

 

Podpis problemu:

  Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

  Nazwa aplikacji: Sello.exe

  Wersja aplikacji: 1.7.0.1296

  Sygnatura czasowa aplikacji: 4dc24d9c

  Nazwa modułu z błędem: StackHash_bb68

  Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0

  Sygnatura czasowa modułu z błędem: 00000000

  Kod wyjątku: c0000005

  Przesunięcie wyjątku: 3005501a

  Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.4

  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

  Dodatkowe informacje 1: bb68

  Dodatkowe informacje 2: bb6869fbdfdc10eb2ec95fa35f88df1c

  Dodatkowe informacje 3: 2333

  Dodatkowe informacje 4: 23333a3f9f5cd8d9639f08a80706b3f7

 

 

Podpis problemu:

  Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

  Nazwa aplikacji: Sello.exe

  Wersja aplikacji: 1.7.0.1296

  Sygnatura czasowa aplikacji: 4dc24d9c

  Nazwa modułu z błędem: MFC80U.DLL

  Wersja modułu z błędem: 8.0.50727.4027

  Sygnatura czasowa modułu z błędem: 49cd1c5e

  Kod wyjątku: c0000005

  Przesunięcie wyjątku: 0002f7b6

  Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.4

  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

  Dodatkowe informacje 1: bb68

  Dodatkowe informacje 2: bb6869fbdfdc10eb2ec95fa35f88df1c

  Dodatkowe informacje 3: 2333

  Dodatkowe informacje 4: 23333a3f9f5cd8d9639f08a80706b3f7

Link to postu

Mam ten sam błąd przy zupełnie świeżej instalacji testowej sello.

 

Z dziennika zdarzeń:

 

Aplikacja powodująca błąd Sello.exe, wersja 1.7.0.1296, sygnatura czasowa 0x4dc24d9c, moduł powodujący błąd Allegro.dll, wersja 1.7.0.1296, sygnatura czasowa 0x4dc24f20, kod wyjątku 0xc0000005, przesunięcie błędu 0x0001aad2, identyfikator procesu 0x1130, godzina rozpoczęcia aplikacji 0x01cc1b9aed723cde.

 

 

No to jak mam to testować?

Link to postu

U mnie to samo.

 

Zapewne jest to związane z nowymi parametrami allegro. Czekamy na poprawkę sello.

 

 

 

Potwierdzam - dzisiaj po pobraniu prawie 100% nowych parametrów sello się wyłącza. Po włączeniu pobiera od nowa i to samo pod koniec. Na szczęście pobiera ładną chwilkę i w tym czasie trzeba się obrobić.

 

Jakieś rozwiązanie?

Link to postu

U mnie to samo.

 

Zapewne jest to związane z nowymi parametrami allegro. Czekamy na poprawkę sello.

 

 

 

Potwierdzam - dzisiaj po pobraniu prawie 100% nowych parametrów sello się wyłącza. Po włączeniu pobiera od nowa i to samo pod koniec. Na szczęście pobiera ładną chwilkę i w tym czasie trzeba się obrobić.

 

Jakieś rozwiązanie?

 

Dzisiaj transakcje możemy sobie odpuścić - póki nie będzie poprawki to zostanie nam tylko crash programu przy pobieraniu nowych kategorii.

Link to postu

Fenomenalne... -1 dzień, Sello, dziękujemy :)

 

Ja jakoś ten dzisiejszy dzień jestem w stanie przeżyć. Bardzie mnie interesuje, czy ktos przez weekend się tym zajmie czy może Sello team dzisiaj odpuszcza, przyjdzie do pracy w poniedziałek, zobaczy co tam się pozmieniało i zacznie to poprawiać. Bo jak cały przyszły tydzień będziemy czekać na fixa to mysle, że nie wystarczy ten elaborat zajmujący 2 kartki a4, który właśnie popełniłem wysyłając zbiorowe maile do Klientów z wyjasnieniami odnosnie opóźnień.

 

Przedmiotów mam tyle nasprzedawanych, że nawet menedzer Allegro tego nie ogarnie więc jestem trochę ujajony na obecną chwilę.

Link to postu

ten sam problem, po pobraniu kategorii wywala Sello z błędami:

Podpis problemu:

  Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

  Nazwa aplikacji: Sello.exe

  Wersja aplikacji: 1.7.0.1296

  Sygnatura czasowa aplikacji: 4dc24d9c

  Nazwa modułu z błędem: Allegro.dll

  Wersja modułu z błędem: 1.7.0.1296

  Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4dc24f20

  Kod wyjątku: c0000005

  Przesunięcie wyjątku: 0001aad2

  Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6001.2.1.0.768.3

  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

  Dodatkowe informacje 1: f4c5

  Dodatkowe informacje 2: fc6ba7d8c599c919f14c1635abc7ef48

  Dodatkowe informacje 3: 9b12

  Dodatkowe informacje 4: ca133c288cdd8057ab8774860636b894

 

Czekamy na poprawki aby móc normalnie pracować.

Link to postu

Jedyne rozwiązanie jakie od wczoraj stosuje to kliknięcie na kwadracik na dole po lewej stronie i zatrzymanie pobierania parametrów. Transakcji sello żadnych nie pobierze, można je ewentualnie dodać z palca ale trzeba później pamiętać kiedy się je dodawało aby 2 razy nie wysłać do tego samego klienta wówczas gdy sello zacznie działać normalnie.

Link to postu

Podobnie, aktualizuje się i potem restart aplikacji bez żadnego komunikatu.

 

 

PS:

Myśleliście nad złożeniem grupowej reklamacji, niezgodności produktu z umową ?

 

Przeczytaj licencję najpierw, a później składaj reklamację jeżeli uznasz, że mimo wszystko Ci się uda. To jest software a nie komputer ze sklepu, który się nagle popsuł.

Link to postu

Otóż, informacja o takiej możliwości pojawiła się już 2 tygodnie temu (oraz tydzień temu), kiedy Allegro zapowiedziało zmiany. Zmiany są o tyle istotne, że zmieniła się struktura danych przesyłanych przez serwer webAPi. W tej sytuacji przy pobieraniu parametrów Sello się wyłącza, gdyż nie sposób było przewidzieć tego, że nagle liczba stanie się ciągiem znaków.

 

Pracujemy nad poprawką i wyjdzie najszybciej jak to możliwe.

Link to postu

Otóż, informacja o takiej możliwości pojawiła się już 2 tygodnie temu (oraz tydzień temu), kiedy Allegro zapowiedziało zmiany. Zmiany są o tyle istotne, że zmieniła się struktura danych przesyłanych przez serwer webAPi. W tej sytuacji przy pobieraniu parametrów Sello się wyłącza, gdyż nie sposób było przewidzieć tego, że nagle liczba stanie się ciągiem znaków.

 

Pracujemy nad poprawką i wyjdzie najszybciej jak to możliwe.

 

Zróbcie 2 poprawki dla 1.6.1 i dla 1.7 albo tylko dla 1.7, żeby nie było kłopotu.

Link to postu

Otóż, informacja o takiej możliwości pojawiła się już 2 tygodnie temu (oraz tydzień temu), kiedy Allegro zapowiedziało zmiany. Zmiany są o tyle istotne, że zmieniła się struktura danych przesyłanych przez serwer webAPi. W tej sytuacji przy pobieraniu parametrów Sello się wyłącza, gdyż nie sposób było przewidzieć tego, że nagle liczba stanie się ciągiem znaków.

 

Pracujemy nad poprawką i wyjdzie najszybciej jak to możliwe.

Pracujcie, pracujcie abyśmy pracować mogli i my. Gdyby tak jeszcze poprawka wyszła dzisiaj byłoby super.

Link to postu

Otóż, informacja o takiej możliwości pojawiła się już 2 tygodnie temu (oraz tydzień temu), kiedy Allegro zapowiedziało zmiany. Zmiany są o tyle istotne, że zmieniła się struktura danych przesyłanych przez serwer webAPi. W tej sytuacji przy pobieraniu parametrów Sello się wyłącza, gdyż nie sposób było przewidzieć tego, że nagle liczba stanie się ciągiem znaków.

 

Pracujemy nad poprawką i wyjdzie najszybciej jak to możliwe.

 

skoro allegro zapowiedziało zmiany to czemu nie było łatki z wyprzedzeniem ?

standardowo naprawia się po fakcie a ludzie stoją z robotą...

Link to postu

Otóż, informacja o takiej możliwości pojawiła się już 2 tygodnie temu (oraz tydzień temu), kiedy Allegro zapowiedziało zmiany. Zmiany są o tyle istotne, że zmieniła się struktura danych przesyłanych przez serwer webAPi. W tej sytuacji przy pobieraniu parametrów Sello się wyłącza, gdyż nie sposób było przewidzieć tego, że nagle liczba stanie się ciągiem znaków.

 

Pracujemy nad poprawką i wyjdzie najszybciej jak to możliwe.

 

mam nadzieje ze dzisiaj bo inaczej w poniedzialek bedzie dramat

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...