Skocz do zawartości

Sello i usypianie monitora

Polecane posty

Uruchomione Sello sprawia, że monitor nigdy nie przechodzi w stan uśpienia.

 

To jest kwestia jakichś ustawień czy to błąd w Sello? W systemie usypianie monitora jest włączone. Gdy tylko wyłączę Sello monitor zaczyna się usypiać, więc to jednoznacznie Sello zapobiega usypianiu monitora.

 

Da się to jakoś obejść? Fajnie by było, żeby jednak monitor się wyłączał, gdy nikt akurat nie używa komputera.

Link to postu

W takim razie może ten admin coś psuje. U nas Sello również nie przeszkadza w wygaszaniu monitora. Może to zbieg okoliczności i po prostu myszka jest zabrudzona od spodu, powodując minimalne fałszywe ruchy kursora.

Swego czasu jak nasz admin w firmie ustawił globalnie dla wszystkich blokowanie komputera po 3 minutach bezczynności a zdarzało się, że nieraz coś się czyta kilka minut, to aby komputer się nie blokował podkładałem pod myszkę zegarek z sekundnikiem, który poruszał delikatnie myszką raz na minutę :D - tak mi się skojarzyło. Może to podobna historia?

Link to postu

Nie, to nie myszka. Nawet wyłączenie myszki nie pomaga. Ale wystarczy wyłączyć sello i monitor zaczyna się usypiać. Więc jakaś korelacja jest.

 

Zaobserwowałem to już dość dawno. W międzyczasie zmieniłem nawet komputer na nowy, postawiony na czysto. I to samo się dzieje na nowym.

 

A te wyskakujące powiadomienia typu "odebrano X wiadomości" nie mają mocy pobudzania?

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...