Skocz do zawartości

Ktoś testował tą wersję BETA ? 1.9.0

Polecane posty

Wszystko OK na becie jest, z maili nie korzystam (tylko wysyłam), więc nie wiem.

 

no mi chodzi głównie o problem sello  (NULL) przy odbieraniu maili

 

Obecna beta nie zawiera poprawki dot. błędu (null), tak wynika z tego wątku http://forum.sello.pl/index.php?topic=4901.45

 

Pozostaje jeszcze problem z błędem null. Jeśli ktoś ma z nim problem, to niech zainstaluje wersję beta. Być może wtedy komunikat o błędzie będzie mówił coś więcej.

Link to postu

Zainstalowałem wersję 1.9.0 ponieważ sello nie pobierało mi transakcji i teraz mam problem z bazami danych. Mam następujący komunikat  "Struktura bazy danych jest nieprawidłowa.Wersja bazy danych jest starsza od wersji programu. Dalsza praca nie jest możliwa i program się zamyka po naciśnięciu OK.

 

Bardzo proszę o szybką pomoc ponieważ nie mogę nawet podejrzeć transakcji oraz wysyłek.

Link to postu
Wersja 1.9.0 znowu nie pobiera transakcji !!!!
Na tak zgłoszone problemy aż nie chce się odpisywać...

Naprawdę tak trudno dodać jakieś informacje chociażby o błędach w raporcie czy jakichkolwiek spostrzeżeniach? Być może wina nawet nie leży po stronie Sello ale żeby zdiagnozować problem i rozwiązać go to trzeba cokolwiek o nim wiedzieć.

 

Tylko czekać aż ktoś napisze wątek z tytułem i opisem typu "Sello nie działa. Wczoraj działało a dzisiaj już nie"...

Link to postu

Niepobieranie transakcji nie jest związane z wersją Sello 1.8.4 czy 1.9.0. Najczęściej jest to wynika opóźnień na Allegro, o których teraz bardzo głośno na ich forum.

 

Z naszej strony mogę napisać to, co zawsze piszę.

1. Jeśli w raporcie pojawiają się błędy przy pobiernaiu transakcji, to proszę o ich zacytowanie.

2. Jeśli nie ma błędów, proszę pobrać transakcje odznaczając pole "na podstawie historii"

3. Proszę sprawdzić, czy sprzedaż do której brakuje transakcji jest odnotowana na allegro w karcie sprzedane oraz czy na stronie aukcji widać kupujących - jeśli nie, należy to zgłosić do Allegro, wtedy aukcja zostanie odświeżona i transakcja w Sello się pojawi.

4. Na forum webApi inni użytkownicy twierdzą iż opóźnienia transakcji w stosunku do zakupu sięgają nawet 7h - może więc warto zaczekać trochę dłużej.

5. Jeśli problem nadal pozostaje nierozwiązany, proszę podesłać do nas logi z pobierania transakcji ze wskazaniem aukcji, do których brakuje transakcji. Instrukcję włączania logowania można otrzymać pod adresem sello@insert.com.pl

 

Instrukcję tą dopisałem również do FAQ.

Link to postu

Tym razem będę jednak bronił Sello.  Wczoraj wieczorem na Allegro były niezłe jazdy w tym temacie.  Aukcje jednoprzedmiotowe na stronie Sprzedane pojawiały się z opóźnieniem (często wcześniej widziałem je w zakończonych w Sello - tyle że bez pobranych transakcji), natomiast w aukcjach wieloprzedmiotowych kilkakrotnie widziałem kwiatki typu "ofert: 3, sprzedanych sztuk: 2" - oczywiście przy ofertach typu KT.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...