Skocz do zawartości

Przeniesienie środków trwałych z Rewizora GT do Subiekta GT

Polecane posty

Subiekt w ogóle nie obsługuje środków trwałych, więc do Subiekta się nie da.
Wróżka mi podpowiada że chce Pan na bazie z Subiektem uruchomić Rewizor i do niego przenieść ST. Zgadłem?
Jeśli tak to wbudowanej metody nie ma, są 2 drogi:
- "na Kopciuszka", czyli ręcznie
- serwisowo, czyli programistyczne.

Link to postu

Niestety Panie Andrzeju nie zgadła Pan. Jest tak jak napisane. Są już ŚT wprowadzone w biurze rachunkowym w Rewizorze.   Klient teraz zainstalował Subiekta i chciałam mu przenieść ŚT (żeby miał u siebie. Przy zmianie np. biura rachunkowego jest zawsze dla każdego kłopot jeśli tych środków jest dużo. Gdyby było 10 - to nie byłoby problemu. Ale ma 140 pozycji).  Mimo wszystko bardzo dziękuję za szybka odpowiedź.

Link to postu

No to teraz to już w ogóle to nie ma sensu.

Jak sobie Pan/i wyobraża środki trwałe w Subiekcie, który jest programem handlowo-magazynowym i w ogóle nie obsługuje środków trwałych?

Równie dobrze można próbować wgrać do Subiekta listy płac. Też ich nie obsługuje

Można uruchomić ST w bazie z Subiektem jeśli się w niej uruchomi program księgowy (Rachmistrz albo Rewizor).
Nie ma czegoś takiego jak ST w Subiekcie.

Link to postu

Niestety wiem, że Wy informatycy, programiści nie rozumiecie potrzeb innych np. księgowych.  Jeżeli Pan zna rozwiązanie tego problemu chętnie poznam.  Wie Pan ile razy już się naprzepisywałam ŚT bo jeszcze były amortyzowane lub pop prostu musiały być ujęte w sprawozdaniu, lub bo przy każdej kontroli z US chcą tabelę ŚT.

I nie potrzeba od razu sarkazmu. Zrozumiałam w I odp., że nie ma w subiekcie takiej funkcjonalności.

Link to postu

OMG, przecież odpowiedziałem precyzyjnie co można zrobić.
Ew. można też skopiować bazę z Rewizorem i zachować ja by mieć w niej Śr. Trwałe. Nie trzeba prowadzić księgowości w tym Rewizorze.
Księgowość rozumiem, a potrzeb nie rozumiem bo żadnego wyjaśnienia nie dostałem.
Nie wiem skąd potrzeba wielokrotnego przepisywania środków trwałych.
Proszę wyjaśnić co tak naprawdę mamy osiągnąć i dlaczego to o czym pisze jest niedobre.


Link to postu
2 godziny temu, I B napisał:

Jeżeli Pan zna rozwiązanie tego problemu chętnie poznam. 

Rozwiązanie są powszechnie znane, wskazane wcześniej, dla porządku powtórzę:

 - przeniesienie bazy danych z danymi programu Rewizor do klienta

 - uruchomienie programu Rewizor u klienta i serwisowe przeniesienie środków trwałych

 

 

 

 

Link to postu
  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...