Skocz do zawartości

Kopiuj wklej zmienia ilości / jednostki miary

Polecane posty

Jak w temacie, poniżej screeny:

 

Przed kopiowaniem z niezapisanej FS

 

image.png.aba3a9de5ca62cd805fdba788b401a9f.png

 

Po skopiowaniu do ZK

 

image.thumb.png.205dc2f33b78d429619808d9e63f933b.png

 

 

Wyczyszczenie schowka nic nie zmienia.

 

Czasem zmienia też jednostki miary, np. zamiast 10 szt. wkleja 10 op. produktu

 

Co więcej, problem dotyczy tylko produktów z więcej niż 1 jednostką miary

 

 

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
W dniu 11.08.2022 o 10:41, Przemysław Werner napisał:

Aktualne plany dla wersji jesiennej obejmują październik.

 Rozwiązanie takiego problemu powinno być natychmiastowe. Czekanie 2 miesiące to jest kpina z klienta. Działało dobrze, ktoś coś spieprzył - zdarza się, nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Ale należy zareagować na taką sytuację i wypuścić łatkę. Przez 2 miesiące mamy teraz poruszać się po programie jak po polu minowym i sprawdzać wszystko po kilka razy, ryzykując generowanie błędów w ilościach na magazynie, zamówieniach i rozliczeniach z klientami. Brawo Insert 👏

Link to postu
  • 4 tygodnie później...
23 minuty temu, Sławomir Misiak napisał:

Już lecę zakładać osobny wątek 🤦‍♂️ Serdeczne podziękowania za tą pomocną radę.

Jak już opadną emocje to chciałem tylko delikatnie zwrócić uwagę skoro u mnie działa to najwyraźniej albo opisał Pan niedokładnie problem, albo ten problem jest specyficzny dla Pańskiego podmiotu/pewnego układu danych lub tp.

 

NB sprawdziłem także przenoszenie rabatu przy sprzedaży tego samego towaru w różnych jednostkach miary.

Też działa poprawnie.

Link to postu
55 minut temu, Andrzej Kubik napisał:

Jak już opadną emocje to chciałem tylko delikatnie zwrócić uwagę skoro u mnie działa to najwyraźniej albo opisał Pan niedokładnie problem, albo ten problem jest specyficzny dla Pańskiego podmiotu/pewnego układu danych lub tp.

 

NB sprawdziłem także przenoszenie rabatu przy sprzedaży tego samego towaru w różnych jednostkach miary.

Też działa poprawnie.

Dałem sobie radę sam, jak to zazwyczaj bywa przy Subiekcie. Emocje może opadną, jak doprowadzimy do porządku stany magazynowe w firmie, po tym co zafundował nam Insert zepsuciem funkcji kopiuj / wklej.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...