Skocz do zawartości

Numery kont EUR i PLN na Fakturze

Polecane posty

Wyszukiwarka doprowadziła mnie do jednego z tych tematów, ale nie dał mi on odpowiedzi konkretniej - więc stworzyłem nowy. :)

Według tego co przeczytałem, rozumiem, że nie ma żadnej wbudowanej metody na to - czeka mnie zabawa z głębszą edycją wydruków?
Z tego co mi wiadomo, praktyka płacenia VAT w walucie PLN, a reszty w obcej, nie jest niczym specjalnym. 
Dlatego zastanawiałem się, czy taka funkcjonalność istnieje wbudowana. 

Link to postu
4 minuty temu, Jakub Jakowicki napisał:

Według tego co przeczytałem, rozumiem, że nie ma żadnej wbudowanej metody na to...

Tak.

 

4 minuty temu, Jakub Jakowicki napisał:

...czeka mnie zabawa z głębszą edycją wydruków?

Nie, może Pan, ale nie musi "bawić się" osobiście.

 

5 minut temu, Jakub Jakowicki napisał:

Z tego co mi wiadomo, praktyka płacenia VAT w walucie PLN, a reszty w obcej, nie jest niczym specjalnym. 

Tak i nie, statystycznie taka potrzeba nie pojawia się często, wręcz rzadko.

 

6 minut temu, Jakub Jakowicki napisał:

Dlatego zastanawiałem się, czy taka funkcjonalność istnieje wbudowana. 

Nie, nic się nie zmieniło do czasu powstania wyżej wskazanych wątków. 

Link to postu

Posiadam taki wzorzec wydruku:

image.thumb.png.17b0cd881f370caace54be4d1d177e57.png

Przy czym, jest on zrobiony w wersji "ekonomicznej" i konieczne są pewne wyrzeczenia aby działał prawidłowo. Oczywiście można by go doszlifować, ale jeszcze nie znalazł się chętny na sfinansowanie tego przedsięwzięcia. Obecnie:

- jest z wersji 40.0.2 (ewentualne nowości wprowadzone w późniejszych wersjach nie będą obsługiwane),

- jest to osobny wzorzec do ręcznego stosowania tylko w tych konkretnych przypadkach (można go przypisać jako domyślny dla jakiegoś klienta),

- będzie działał prawidłowo tylko przy założeniu, że 100% płatności na fakturze jest odroczona (nie będzie przedpłat, gotówki, karty, tylko całość na przelew),

- nie obsługuje wielu terminów płatności (rozbicie na raty),

- nie obsługuje szybkich płatności,

- „Przelew PLN” i numer rachunku PLN to teksty stałe, definiowalne bezpośrednio we wzorcu wydruku (zakładka INNE), a nie pobierane z konfiguracji programu – w przypadku zmiany rachunku trzeba będzie pamiętać, aby zmienić go również we wzorcu wydruku.

 

W razie zainteresowania zakupem zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...