Skocz do zawartości

Sello 1.17 BETA - dyskusja

Polecane posty

To wygląda na jakiś problem z dostępem do serwera SQL. Czy inne rzeczy nie działają również wolniej? Czy to zapominanie objawia się od razu czy również przez ten czas Sello wisi (powiedzmy 20-30s)?

 

Ja tak mam od czasu do czasu - stary problem, ale nigdy o tym nie pisałem (w zasadzie drobiazg bo nie używam modułu mailingowego do odbioru wiadomości...). Gdy się włącza to tak nazwane "wiszenie", to całe sello działa, jedynie nie wyświetla nic w mailach (np. przy tworzeniu maila) albo w dolnym oknie transakcji - jest pusto. Pomaga wył/wł sello.

Link to postu

To wygląda na jakiś problem z dostępem do serwera SQL. Czy inne rzeczy nie działają również wolniej? Czy to zapominanie objawia się od razu czy również przez ten czas Sello wisi (powiedzmy 20-30s)?

Nie, zapomina i już, nagle, bez żadnych problemów.

A jeśli chodzi o dostęp do serwera to ostatnio się coś faktycznie sypie, ale z tym podpisem nie ma to nic wspólnego, to starszy problem. Tak samo jak to zamrożenie widoku w dolnym okienku, to stara sprawa. Trafia się raz na 2-3 dni. Podpis ostatnio się trafia codziennie i jak już zacznie to tylko resety wszystkiego pomagają.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

sello-biale.thumb.PNG.f3fc67be55ccc3c765ab61ccd8f4ea52.PNG

Sprawdźcie ile wtedy Sello pochłania pamięci RAM za pomocą menadżera procesów.

 

Zrzut ekranu z przypadku gdy w dolnej części zapanowała zima... (w żadnej z dolnych zakładek nic się nie wyświetla). Na taki przypadek wymyśliłem tylko restart sello - wszystko wraca do normalnego wyglądu.

Link to postu

U mnie czasami podobne objawy, też nie ma reguły.

 

1. Wysyłam wiadomość ręcznie z szablonu, wybierając szablon nie wkleja się ,wiadomość pozostaje pusta.

2. Najnowsze transakcje nie są wyświetlane na liście "do paczek", znajdę natomiast taką transakcję jeżeli przejdę na zakładkę wszystkie i wyszukam np po nicku.

3. Puste pola jw.

 

Pomaga to samo czyli restart Sello, sytuacje bardzo rzadkie dlatego też nie są bardzo uciążliwe.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...