Skocz do zawartości

Oferty do wyczerpania na Allegro

Polecane posty

Cytat: Emes  Poniedziałek, 15/12/2014, 10:55:41

Działają Wam zmiany zbiorcze na szablonach aukcji? Jeśli chcę zmienić zbiorczo czas trwania aukcji na "do wyczerpania" to otrzymuje błąd: "nieokreślony błąd: należy podać czas trwania aukcji". Jeśli zmieniam szablony (pojedynczo) problem ten nie występuję.

 

Zapraszam tutaj

https://forum.sello.pl/index.php?topic=7639.0

 

Skrypt został wykonany i szablony wróciły do formatu 30 dni. Natomiast nie działa zbiorcze polecenie na szablonach tak aby ustawić format na "do wyczerpania". Otrzymuje błąd "nieokreślony błąd: należy podać czas trwania aukcji". Jak chce zmienić na inny format to wszystko działa.

Link to postu

Proszę podesłać maila na sello@insert.com.pl, odeślemy instrukcję włączenia logowania komunikacji z Allegro. Proszę pobrać aukcje i odesłać log z informacją o kilku aukcjach które są do wyczerpania a nie ma ich w Sello.

 

Witam,

Chciałbym się podzielić najpierw spostrzeżeniem, które może coś zmienić. Niestety wcześniej nie zauważyłem, że te aukcje są w trwających, ale nie układają się w kolejności. W miejscu data zakończenia jest pusto.

Wczoraj próbowałem pobrać aukcje na wszystkie możliwe konfiguracje, nic nie dało.

Link to postu

W wersji 1.17.2 zakradł się błąd związany ze zmianami zbiorczymi dotyczący czasu trwania ofert sklepowych - stąd opisywany błąd: należy podać czas trwania aukcji. Przypomnę, że oficjalnie nie da się jeszcze wystawiać ofert do wyczerpania za pomocą webApi zatem czy ustawianie takiego czasu w Sello ma w tej chwili sens?

 

Data zakończenia dla aukcji do wyczerpania jest nieustalona - zatem będzie ona pusta aż do momentu zakończenia aukcji ręcznie bądź wyprzedania wszystkiego. W takim razie nie wiem czy jest nadal jakiś problem z tymi aukcjami?

Link to postu

Żeby nie mieszać kwestii ilości wystawianych towarów z kwestiami technicznymi to w tym wątku: https://forum.sello.pl/index.php?topic=7674.0

zadałem pytanie odnośnie ustawiania ilości towarów w aukcjach do wyczerpania zapasów. Jeśli moglibyście się podzielić swoimi przemyśleniami na ten temat to zapraszam do dyskusji.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

jak przestawić 400aukcji na "do wyczerpania" z "30dni"

 

Zmianami zbiorczymi - zakładka czas.

 

Można to zrobić albo z poziomu szablonów aukcji, albo na powielonych aukcjach znajdujących się w zakładce "Przygotowane".

Oczywiście w tym drugim przypadku najpierw trzeba te aukcje powielić, aby były w "Przygotowanych".

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...