Skocz do zawartości

Od dzisiaj Sello nie pobiera transakcji. PROSZĘ O POMOC PILNE!

Polecane posty

transakcje.jpg.ccd9797c25358594bcf810c6416e2a29.jpg

 

teraz trzy lata i może wjadą fody

 

 

a teraz juz w ogole mam szok. Weszło ponad 700transakcji (na oko ok)

 

i jada FODy

 

fody.jpg.d4de8d5aa436fedf0b03aa3f18f71df3.jpg

 

dwa dni i nikt nie wie co jest. Teraz pewnie usłyszymy że serwery allegro i pewnie tak jest. Ale to nie zmienia faktu że mechanizm pobierania danych jest do dupy i wymaga poprawy. Na pierwszy rzut - czas pobierania - alternatywny mechanizm.

Link to postu

majster, plenin nie pomogę Wam ale znam ten ból, w marcu miałem dokładnie to samo, pobieranie trwało w nieskończoność, u innych wszystko działało. Po tygodniu samo się naprawiło.

 

Może spróbujcie na czas pobierania danych zmienić dostawcę internetu. (np. udostępnianie internetu poprzez smartfon)

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Mam problem taki jaki koledzy a w zasadzie kilka.

Sello nie było aktualizowane a że w Poniedziałek okazało się że :

 

1 pobrane wiadomości widoczne są jedynie na jednym użytkowniku sello ( personel)

2 transakcje nie pobierają się

 

Sello zostało uaktualnione do najnowszej wersji i niestety lipa. Problemy nadal występują takie same.

 

Czytam wątek i szczerze to nie wiem od czego mam zacząć.

 

Wybrałem odbierz serwisy aukcyjne i nic nie przychodzi tak jak przy pobieraniu pełnych danych. Żadnej transakcji nie udało się pobrać

 

Jakieś sugestie co mogę jeszcze zrobić ?

 

...... wisi na aktualizacja danych klientów

Link to postu

Z pobieraniem transakcji występują problemy od kilku dni o czym Allegro pisze na swoim f.booku.

https://www.facebook.com/AllegroAPI

 

Co do pobieranie klientów, może to być problem dużej liczby kupujących na jednej aukcji, który znacznie wydłuża czas pobierania danych. Problem opisany jest tutaj: https://forum.sello.pl/index.php?topic=8129.0

Link to postu

U mnie ciągle jest ten sam problem pobieranie 40 transakcji trwa 7 godzin a czasami po zakończeniu pobierana nie ma żadnej transakcji, dzisiaj miałem taki przypadek zostawiłem na noc od 24:00 do 6:00 nic nie pobrało włączyłem od razu ponownie o godzinie 14 wyskoczył błąd parametrów serwisu także wymusiłem i pobrałem ponownie transakcje pojawiły się za 3 próba ale dopiero o 19:00 paczki nie zostały wysłane :(. Po pobraniu transakcji pojawiły się w logu kilka minut przed końcem pobierania transakcji trzy ostrzeżenia : Nieprawidłowy adres. Być może przez te błędy robi się zator?? Nie chce zakładać nowej bazy;/. Proszę ponownie o pomoc.

Link to postu
Nieprawidłowy adres. Być może przez te błędy robi się zator??

Tak, zator robi się przez te błędy. W nowej wersji Sello przerobiony będzie mechanizm pobierania formularzy aby tego typu błędy nie powodowały zatorów. Sam błąd związany jest z paczkomatami i kilkoma formularzami podpiętymi do transakcji w którym w jednym jest adres paczkomatu a w drugim zwykły adres. Można spróbować zaznaczyć w takiej transakcji aby nie przenosił automatycznie danych z formularza. Zator taki powinien sam zniknąć po 8 dniach, bo tyle czasu Allegro udostępnia dane z dziennika zdarzeń o wypełnionych formularzach.

Link to postu

Czy sugestie, zwłaszcza wydłużenie timeoutu na pobieranie danych z tego wątku https://forum.sello.pl/index.php?topic=8129.msg51981#msg51981 były zastosowane?

 

Jeśli wystąpiły jakieś luki w transakcjach, konieczne będzie pobranie pełnych danych o transakcjach.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...