Skocz do zawartości

Sello 1.19 - nie pobiera formularzy i wpłat

Polecane posty

Samo z siebie.

Może naprawiają w kolejności alfabetycznej  ;D

 

Myślę, że pewnie teraz te ich bazy mielą dane i będą spływać do wszystkich stopniowo.

Czy w międzyczasie zatwierdzałaś wpłaty ręcznie, jeśli tak to czy teraz nie spłynęły Ci te same transakcje "do paczek"? My przeglądaliśmy wpłaty ręcznie i obawiam się, że po naprawieniu błędu pojawią się ponownie "do paczek"?

Link to postu

Samo z siebie.

Może naprawiają w kolejności alfabetycznej  ;D

 

Myślę, że pewnie teraz te ich bazy mielą dane i będą spływać do wszystkich stopniowo.

Czy w międzyczasie zatwierdzałaś wpłaty ręcznie, jeśli tak to czy teraz nie spłynęły Ci te same transakcje "do paczek"? My przeglądaliśmy wpłaty ręcznie i obawiam się, że po naprawieniu błędu pojawią się ponownie "do paczek"?

 

Hmmm, mam ustawione automatyczne oznaczanie wpłat i nic ręcznie oznaczonego nie pojawiło się drugi raz.

 

Nie wiem jak w przypadku odmiennego ustawienia.

 

Ale raczej obrabiajcie ręcznie bez obaw.

Link to postu

To co się dzieje na tym ich serwisie informacyjnym made in fejsbuk zakrawa i nieśmieszny żart.

 

Dzisiaj już ręcznie trzeba było klepać, oni się klientom tłumaczyć nie będą, a ludzie bez problemów wystawiają anonimowe "gwiazdki" za czas dostawy.

 

Gdyby przez 2 dni Allegro nie mogło generować zysków ze sprzedaży, szybko by znaleziono kogoś kto by za to srogo beknął.

 

Być może dzisiaj w nocy naprawią w związku z zaplanowaną przerwą techniczną 0:00 - 5:00

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...