Skocz do zawartości

Problem z pobieraniem parametrów dotyczących warunków zwrotów i gwarancji

Polecane posty

Jestem użytkownikiem selo 1,24. Posiadam 3 konta w programie. Po pomyślnej autoryzacji trzech kont mam problem z pobraniem warunków zwrotów i gwarancji z serwisu allegro bezpośrednio dla poszczególnych kont. Na serwisie mam je poustawiane na wszystkich 3 kontach. Podczas aktualizacji parametrów z serwisu Sello pobrało tylko warunki dla jednego konta. Dla pozostałych dwóch niestety nie. W czym może być problem?

Link to postu

Mam problem, ponieważ wczoraj ok 17 zaktualizowałam wersję do 1,24 na jednym komputerze, i do dziś mam komunikat "pobieranie atrybutów specyficznych dla kategorii. Proszę czekać". Mogę wykonywać wszystkie czynności na tym komputerze, ale na pozosłaych sello nie działa. Po próbie uruchomienia programu  mam komunikat "struktura bazy danych... jest nieprawidłowa. Wersja bazy danych jest nowsza od wersji programu. Zaktualizuj program aby kontynuować pracę"". Czy mogę prosić o prostą instrukcję co zrobić, żeby uruchomić sello na pozystałych komputerach.

Z góry dziękuję za pomoc. Kasia

 

Link to postu

Odpowiedź jest podana w treści

Wersja bazy danych jest nowsza od wersji programu.

Zaktualizuj program aby kontynuować pracę

 

Trzeba zainstalować wersję 1.24 na wszystkich komputerach.

 

W ilu kategoriach mniej więcej wystawiacie aukcje? Czy pobieranie tych atrybutów się nie kończy?

Link to postu

Mam problem, ponieważ wczoraj ok 17 zaktualizowałam wersję do 1,24 na jednym komputerze, i do dziś mam komunikat "pobieranie atrybutów specyficznych dla kategorii. Proszę czekać". Mogę wykonywać wszystkie czynności na tym komputerze, ale na pozosłaych sello nie działa. Po próbie uruchomienia programu  mam komunikat "struktura bazy danych... jest nieprawidłowa. Wersja bazy danych jest nowsza od wersji programu. Zaktualizuj program aby kontynuować pracę"". Czy mogę prosić o prostą instrukcję co zrobić, żeby uruchomić sello na pozystałych komputerach.

Z góry dziękuję za pomoc. Kasia

 

 

Komunikat przypomina ekran powitalny w zakładce NOWOŚCI :), dobrze myślę?

Na pozostałych komputerach trzeba zainstalować nową wersję Sello.

Pozdrawiam

 

Link to postu

Nie kończy się, cały czas jest oczekiwanie. Mamy ok 4tys aukcji w 4 kategoriach i wielu podkategoriach. Wczoraj wyskoczyła mi instalacja z automatu, stąd miałam problem dziś, jak nie było podsunięte pod nos, ale dziękuję mimo wszystko za pomoc :)

Niestety niewyświetla się strona sartowa prawidłowo.

5aa37fbba968e_sello_bad_strony_startowej.thumb.PNG.8bb4ada6e96d39614f6f39f7bf422782.PNG

5aa37fbbb4fa0_sello_bad_strony_startowej.thumb.PNG.42d5a0b775e0206d941ee1900e2c4c0e.PNG

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Niestety dalej występuje u mnie ten sam problem z wyglądem strony startowej sello. Czy może mi ktoś pomóc i nakierować jak mam sobie z tym poradzić? Mam przeglądarkę Microsoft Edge 38.14393.0.0 a na innych kompuerach z przeglądarką Microsoft Edge 40.15063.0.0 i tam strona startowa wyświetla się właściwie. Niestety nie mogę sobie poradzić z zaktualizowaniem przeglądarki do wersji Microsoft Edge 40.15063.0.0. Po wpisaniu internet w menu start (jak zalecił jeden z pomocnych forumowiczów) nie wyświetla mi się IE. Będę wdzięczna za pomoc :)

IMG_4244.jpg.93e7288816cda5b1825e3933f11c1e21.jpgIMG_4244.jpg.93e7288816cda5b1825e3933f11c1e21.jpg

Link to postu

Proszę uruchomić IE11 i przejść w nim kreator który się pojawi a następnie zaktualizować ją do najnowszej wersji jeśli nie jest. W IE11 w oknie Informacje powinno być zaznaczone pole Instaluj nowe wersje automatycznie, a samą aktualizację można wymusić przez Windows Update.

 

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...