Skocz do zawartości

Nowi dostawcy w CENNIKACH ALLEGRO

Polecane posty

Akurat nie ma mojego kuriera, ale sprawdziłem. Rzeczywiście raz się nie zapisuje, raz się zapisuje, a i jeszcze się zapisało raz ale co innego niż wybrana nowa opcja...  Dotychczasowe opcje działają - jak się wydaje - poprawnie...

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
Link to postu
15 godzin temu, Paweł Błaszkowski napisał:

Ale czy tylko ja nie mogę przypisać nowych opcji dostawy w Słownikach? Po przeciągnięciu sposobu dostawy i zatwierdzeniu - ów sposób znika. Powiązania brak. 

Nowe dostawy wymagają zmian w kodzie, poprawione będzie w 1.26 w przyszłym tygodniu.

 

Link to postu
9 minut temu, Paweł Błaszkowski napisał:

@Bartosz Rosa Dzięki za info. Czy będzie wersja beta 1.26? Oraz czy jest gdzie jakaś lista zmian / nowych funkcji? Mam kilka rzeczy do wdrożenia i nie wiem czy czekać na nią czy już działać....

Zmiany są sello.pl na po wypuszczeniu wersji.

 

10 minut temu, Paweł Błaszkowski napisał:

Jaki Efekt? Ludzie w 95 % nadal wybierają przesyłka kurierska... :)

Mam w sklepach kuriera taniego i drogiego. Kilka procent paczek idzie drogim, niech ludziska mają wybór.

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
Link to postu
1 godzinę temu, Paweł Błaszkowski napisał:

Czy będzie wersja beta 1.26? Oraz czy jest gdzie jakaś lista zmian / nowych funkcji?

Nie będzie, za mało czasu mamy i pojawi się od razu RTM - mniejszy niż zwykle - testujemy nieformalnie nowy system (nie)planowania następnych wersji :), tak jak to było do tej pory - bo ten system się nie sprawdzał. Wersja musi wyjść przez wzgląd na Paczkomaty, które 30 marca przestaną działać poprzez stare API. Ile uda nam się zrobić do tego czasu (i przetestować) z przewidywanych rzeczy tyle wypuścimy. Dalsze zmiany będą robione i wypuszczane sukcesywnie. Teoretycznie zatem wersje będą mniejsze, ale będziecie mieć szybciej nowe rzeczy, aktualnie potrzebne.

Co będzie w 1.26? Głównie skupiamy się na tym co jest potrzebne do podmiany opisów, czyli możliwość edycji opisu z Sello, przegenerowania całego opisu od nowa (i tutaj będzie fajne ulepszenie dla osób, które generują aukcje towarów na podstawie szablonów), możliwość zmiany zdjęć na aukcjach, poprawki czyszczenia kodu HTML no i obsługa nowego API Inpostu. Prócz tego kilka innych mniejszych, równie przydatnych obecnie rzeczy.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...