Skocz do zawartości

Sello 1.4 (wczesniej 1.3)- co powinno znaleźć się w tej wersji?

Polecane posty

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A mnie się marzy żeby można było

-  realizować wysyłki częściowe

-  jeśli utworzę paczkę widzieć maile przychodzące od klienta bo jak na razie mam pustą tabelkę a skakanie po okienkach żeby znaleźć jakąs wiadomość jest cokolwiek wkurzające.

-  tworzyć listy przewozowe dla firmy kurierskiej.. ale to już chyba strefa pobożnych życzeń...

 

Pozdrowionka

Link to postu

Możliwość sortowania po dacie i godzinie wpłaty.

Jeśli jest nawał pracy, to FIFO - kto szybko płaci ten szybko dostaje :-)

 

PS a właściwie to chodzi o sortowanie po różnicy między datą transakcji a datą wpłaty

 

PPS BTW Sello ma buga z datą transakcji. Przy zwyklej aukcji za date transakcji bierze date oferty, a nie date zakonczenia aukcji. Przez to jesli wygrywa ktos, kto ofertnął na poczatku aukcji, to w momencie jej zakonczenia wyglada na "starą" transakcje.

Link to postu

Moim zdaniem potrzebna jest możliwość wydrukowania listy towarów oraz etykiet adresowych z poziomu transakcji do paczek.

Mianowicie: osoba pakująca paczki uruchamia sello i oczywiście sprawdza "transakcje do paczek", zaznacza wszystkie, drukuje liste wszystkich towarów jakie w paczkach mają się znaleźć i pobiera z magazynu odpowiednią ilość konkretnych towarów. Następnie pakuje paczki, nakleja na nie etykietę z adresem i dopiero teraz tworzy w sello paczkę.

 

W tej chwili mamy możliwość wydruku etykiet adresowych dopiero do utworzonych paczek czyli wg sello powinniśmy najpierw utworzyć paczkę w sello a dopiero potem ją pakować. A co jeśli utworzymy 50 paczek zbiorczo i okaże się że czegoś nam brakło. Klient dostał informację że paczka już została utworzona a następnie wysyłamy do niego maila że realizacja zmaówienia torchę się przeciągnie bo akurat nie ma towaru na magazynie.

Link to postu

nie wiem jak innym ale dla mnie niezbedna jest mozliwosc podgladu naliczanych przeze mnie kosztow wysylek,co jest bardzo potrzebne do co miesiecznych zestawien kosztow poczty czy kuriera i bilansu.w tym momencie musze szukac pokolei list po liscie przewozowym, wchodzic na tranzakcje i spisywac koszt jaki naliczylismy przy danym kiencie,potem suma tego wszystkiego i porownanie z suma od kuriera.jest to strasznie pracochlonne i wogole strasznie ukryte.

Link to postu

Możliwość dodawania w szablonach czegoś w rodzaju "Autotekstu", który z automatu będzie wstawiał w opis aukcji galerie miniaturek-linków kierujących do innych obecnie wystawianych na Allegro akcji.

 

No chyba, że coś takiego już jest, a ja o tym nie wiem  ::) Ale jeśli jest, to oświecie mnie proszę :)

Link to postu

Automatyczna korekcja numeru NIP albo zmiana formatu na Strefie.

 

Często pojawia się błąd !nip.isValid() i wtedy trzeba tracić czas na poprawianie danych. Według mnie błąd ten powinien być generowany w momencie kiedy rzeczywiście suma kontrolna nipu się nie zgadza. Najprościej zmienić format NIPu do postaci bez kresek, spacji itp. Mała rzecz a wykluczy głupie pomyłki w formacie.

Link to postu

1. Możliwość dodania wielu jpegów na raz w oknie "Wstaw obrazek"|"Obraz"

 

2. wybor liczby dni - dlugosci trwania aukcji przy pomocy suwaka/radio buttonow, (jedno klikniecie zamiast dwu) i zeby przy powtornym wystawianiu program proponowal ostatnio uzywana wartosc, a nie jak teraz zawsze "5"

 

2a. i zeby mozna bylo wybrac 3 dni. Teraz trzeba wybrac cos innego i potem zmieniac wewnatrz aukcji

Link to postu

Allegro wprowadza wybór formy płatności i koloru.

Sello powinno te informacje jakoś wykorzystywać np. w przypadku wyboru pobrania sello dolicza koszty wysyłki pobraniowej i przenosi do "do paczek".

Notatki od klienta np kolor powinny znaleźć się w tym samym miejscu co uwagi z strefy, dodatkowo powinny być widoczne z poziomu paczek (przy pakowaniu trzeba za każdym razem przechodzić do transakcji żeby sprawdzić jaki kolor wysłać).

Link to postu

W pierwszej kolejności powinna pojawić się obsługa nowych funkcji udostępnionych przez allegro:

 

- opcja wystawiam faktury VAT

- schematy kosztów wysyłki

- pokazuj mój kod pocztowy w opisie

- podanie numeru bankowego w ofercie

 

Zgadzam sie z tym w 100%, ale to juz bylo wytlumaczone ze musimy czekac na allegro az udostepni te funkcje przez WebAPI  ::)

 

Mam tylko nadzieje ze zespol Sello, nie bedzie sie za bardzo ociagal z poprawkami i jak tylko beda w api to pojawi sie aktualizacja.

Osobiscie przyznaje, ze zaobserwowalem znacznie spowolnienie prac nad Sello.... gdzie te czasy jak wychodzila co mieisac nowa wersja?  ;D

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...