Skocz do zawartości

Sello 1.4 (wczesniej 1.3)- co powinno znaleźć się w tej wersji?

Polecane posty

ja to bym najbardziej był za tym aby w nowej wersji była możliwość ukrywania(minimalizowania) aktywnego okna - to znaczy ze jak pisze na przyklad maila, to chcialbym mieć mozliwosc zminimalizowania okna i przejrzenia innych rzeczy w systemie a nie zamykania i zapisywania go za kazdym razem a potem wracania do niego itp..w innych czesciach systemu tez by sie to przydalo...

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

1) Automatyczne generowanie listów przewozowych dla przesyłek kurierskich;

2) Automatyczne księgowanie wpłat z konta bankowych i płatności elektronicznych;

3) Możliwość wystawienia przedmiotu w formacie "sklep" w serwisie eBay, dlaczego:

 

Firmy które wystawiają przedmioty w serwisach eBay.de, eBay.co.uk etc. korzystają z tego formatu (wystawianie ze sklepu) ponieważ koszty wystawienia są około kilkanaście razy niższe. Np. wystawienie:

- 5 telefonów po 89,00 EUR, kosztuje:

* w formacie ceny ustalonej dla sprzedawców indywidualnych: 4,20 EUR

* dla firm w formacie sklepu - od 0,10 EUR, 0,05 EUR, 0,01 EUR lub bezpłatnie w zależności od subskrypcji sklepu.

http://pages.ebay.de/help/sell/businessfees.html

 

Oszczędność na 10 aukcjach: 41 EUR

bez sklepu: 10x4,2=42 EUR

ze sklepem: 10x0,1=1 EUR

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Witam,

Czy jest szansa na wprowadzenie systemu wag do trzech miejsc po przecinku ?

Handlujemy artykułami dość lekkimi, przy czym w jednej paczce często znajduje się sporo artykułów. System z dwoma miejscami po przecinku jest w tym przypadku kompletnie niefunkcjonalny.

 

Pozdrawiam

handlujesz narkotykami...?  ;D
Link to postu

Bardzo przydatną funkcją była by dodatkowa kolumna w zakładce "aukcje przygotowane" z informacją o stanach magazynowych z Subiekta. W naszej branży często nieoczekiwanie kończą się niektóre pozycje i nie chcemy dopuścić do takiej sytuacji, żeby coś wystawić czego nie mamy fizycznie na stanie.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

ja bym prosił o stany w transakcjach byłoby by wiadomo czy nie brakuje jakiegoś towaru już przed wystawieniem dokumentu końcowego. Po prostu możliwośc właczenia kolumn , które znajdują sie w Towarach na liście transakcji.

 

Bartek daj znać czy to jest takie proste na jakie wygląda czy nie ?

Link to postu

W module paczki do wysłania po kliknięciu "dodaj do listy wysyłkowej" pojawia się okienko "Listy wysyłkowe - niewysłane".

Nie bardzo rozumiem, dlaczego nazywa się "niewysłane", skoro są tam wszystkie listy wysyłkowe.

W każdym razie chodzi mi o to, by tam była kolumna DOSTAWA, co ułatwiłoby znacznie dodanie paczki do właściwej listy i wyeliminowałoby konieczność podglądania w zakładce "listy wysyłkowe" numeru odpowiedniej listy.

Link to postu

Proponuje w następnej wersji o zmianę koloru wyświetlania adresu do wysyłki klienta w przypadku ręcznej modyfikacji tego adresu. Nie każdy wysyła pocztą polską i korzysta z listy wysyłkowej. W moim przypadku wklepuję listy do siódemki poprzez import i czasami zdarza mi się nie zauważyć że wcześniej zmieniłem adres klienta do wysyłki. Gdyby automatycznie zmieniał się kolor po zmianie np. na czerwony dużo łatwiej byłoby to zauważyć i nie było by wtedy żadnych pomyłek.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...