Skocz do zawartości

Uwaga! Zmiany w aukcjach 04.06.2009, łatka Sello 1.3.6

Polecane posty

Witam wszystkich,

Uprzejmie informuję, że dobiegły końca prace nad wersją 1.3.6 Sello, które miały na celu dostosowanie Sello do zmian, jakie wprowadził w ostatnim czasie serwis Allegro. Prosimy wszystkich użytkowników Sello o zainstalowanie nowej wersji. Jest ona niezbędna do poprawnego wystawiania aukcji na Allegro.pl.

 

Aktualną wersję Sello można pobrać ze strony: http://www.sello.pl/pobierz.html

 

Lista nowości i zmian: http://www.sello.pl/o_programie/nowosci.html

 

Link to postu

Upssss! Kolejne zmiany na allegro w dniu dzisiejszym? Dostałem własnie komunikat:  Niepoprawna/niepełna odpowiedź serwera podczas sprawdzania ceny za aukcję.

Piotr

OK juz wiem to jednak chyba u Was do poprawki.

WYbieram kup teraz i gdy mam 7 dni to jest ok, gdy zmienie na 14 to wywala błąd i juz sie nie da wrócić. Należy zamknąć tworzoną aukcję, ponownie otworzyć następnie zmienic na 14 dni , zapisac i ponownie mozna sprawdzić koszty i robić zmiany inne w aukcji.

Piotr

Link to postu

Upssss! Kolejne zmiany na allegro w dniu dzisiejszym? Dostałem własnie komunikat:  Niepoprawna/niepełna odpowiedź serwera podczas sprawdzania ceny za aukcję.

Piotr

 

mam to samo, nadzieja że dlatego:

 

Przepraszamy – część serwisu jest obecnie niedostępna.

 

Pracujemy nad przywróceniem pełnej funkcjonalności.

Link to postu

A tak przy okazji. Czy ktoś też ma to samo? Prawy przycisk myszy nie zawsze działa w oknach sello mimo ze w innych oknach innych programów działa 100/100. Zamykam sello , otwieram ponownie i jest juz OK. hmmmm.

 

o ile pamiętam, to jeśli podczas pobierania danych (na dolnym pasku) przez sello będziesz "klikać" to wtedy nie działa prawy klik, czekaj w czasie pobierania a będzie OK, sello wspomaga naukę cierpliwości... :)

Link to postu

prawy klawisz blokuje się jeśli po odpaleniu Sello ruszy jakiś wątek synchronizujący i przełączymy się na nowy moduł (paczki, transakcje, etc). Tzn. tak było przed poprawą błędu, bo na tych modułach problem już występować nie powinien. Proszę zatem o wskazówki jakie operacje są wykonywane po uruchomieniu Sello gdy przestaje działać prawy przycisk.

Link to postu

Witam

 

Dzis zainstalowałem łatkę 1.3.6 i mam następujące problemy:

 

Podczas wystawiania aukcji nie mogę określić kosztów transportu. Wszystkie opcje dostawy mam w kolorze szarym. Mogą postawic "ptaszek" obok tych opcji, ale nie moge zmienić kosztów, które standardowo ustawione są na 0,00zł.

 

 

 

 

 

Bardzo prosze o pomoc. Niecierpliwie czekam na porady.

Link to postu

Witam,

Czy może ktoś wie z czym może się wiązać następujacy błąd podczas aktualizacji bazy danych?

Aktualizacja podmiotu: baza_x z wersji: 1.36 do wersji: 1.3.6.875 dnia: 2009-06-17

Zastosowano do podmiotu skrypt: C:\Program Files\InsERT\Sello\Skrypty\skrypt1.36_1.37.enc

Nie powiodło się wykonanie polecenia:

 

IF EXISTS (SELECT * FROM au_Allegro )

EXEC('INSERT INTO Tmp_au_Allegro (  aal_Id, aal_AuctionId, aal_Description, aal_ShippingPayment, aal_AdditionalInfo, aal_TransferCost, aal_TakebackCost, aal_Unit, aal_BankAccount1, aal_BankAccount2)

SELECT  aal_Id, aal_AuctionId, aal_Description, aal_ShippingPayment, aal_AdditionalInfo, aal_TransferCost, aal_TakebackCost, aal_Unit, '''', '''' FROM au_Allegro TABLOCKX')

 

Aktualizacja podmiotu nie powiodła się: 80040e14: Could not allocate space for object 'dbo.Tmp_au_Allegro' in database 'baza_x' because the 'PRIMARY' filegroup is full. Create disk space by deleting unneeded files, dropping objects in the filegroup, adding additional files to the filegroup, or setting autogrowth on for existing files in the filegroup.

Przywrócenie podmiotu powiodło się.

Pozdrawiam

Link to postu

Witam,

Czy może ktoś wie z czym może się wiązać następujacy błąd podczas aktualizacji bazy danych?

Aktualizacja podmiotu: baza_x z wersji: 1.36 do wersji: 1.3.6.875 dnia: 2009-06-17

Zastosowano do podmiotu skrypt: C:\Program Files\InsERT\Sello\Skrypty\skrypt1.36_1.37.enc

Nie powiodło się wykonanie polecenia:

 

IF EXISTS (SELECT * FROM au_Allegro )

EXEC('INSERT INTO Tmp_au_Allegro (  aal_Id, aal_AuctionId, aal_Description, aal_ShippingPayment, aal_AdditionalInfo, aal_TransferCost, aal_TakebackCost, aal_Unit, aal_BankAccount1, aal_BankAccount2)

SELECT  aal_Id, aal_AuctionId, aal_Description, aal_ShippingPayment, aal_AdditionalInfo, aal_TransferCost, aal_TakebackCost, aal_Unit, '''', '''' FROM au_Allegro TABLOCKX')

 

Aktualizacja podmiotu nie powiodła się: 80040e14: Could not allocate space for object 'dbo.Tmp_au_Allegro' in database 'baza_x' because the 'PRIMARY' filegroup is full. Create disk space by deleting unneeded files, dropping objects in the filegroup, adding additional files to the filegroup, or setting autogrowth on for existing files in the filegroup.

Przywrócenie podmiotu powiodło się.

Pozdrawiam

proszę wysłać log na sello@insert.com.pl wraz z linkiem do tego tematu - podamy rozwiązanie

Link to postu

Witam

 

Płace za program a nie mogę korzystać w pełni z jego funkcji więc ponawiam swoje pytanie.

 

Problem jest nastepujacy:

 

Zainstalowałem Sello 1.3.6, zaktualizowałem parametry serwisu i wciąż nie mogę zmienić kosztów wysyłki, które standardowo są ustawione na 0,00zł!!!

Moge postawić "ptaszek" przy opcji dostawy. Opcje dostawy są szare, nawet po zaznaczeniu. ??? ??? ??? ??? :-\

 

Mam nadzieję, ze doczekam sie konkretnej odpowiedzi.

 

 

Czekam BARDZO NIECIERPLIWIE na pomoc.

 

pozdrawiam

Link to postu

Zainstalowałem Sello 1.3.6, zaktualizowałem parametry serwisu i wciąż nie mogę zmienić kosztów wysyłki, które standardowo są ustawione na 0,00zł!!!

Moge postawić "ptaszek" przy opcji dostawy. Opcje dostawy są szare, nawet po zaznaczeniu. ??? ??? ??? ??? :-\

gdzie dokładnie nie można tego zmienić (w jakiej aukcji o jakim stanie)?

Link to postu

W żadnej aukcji nie mogę zmienić... Próbowałem wystawić aukcje i nic. W każdej ten sam problem. Aukcje wystawiam z szablonów (jesli ma to jakis zwiazek).

 

proszę stworzyć nowy szablon i sprawdzić na nim

jak wygląda sytuacji przy opcji dodaj aukcję na zakładce przygotowane, czy można wejść na kolumnę koszt i coś wpisać?

czy w istniejących już szablonach można zmienić kwotę?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...