Skocz do zawartości

Problem z pobieraniem transakcji

Polecane posty

Super że został zgłoszony. Tylko ja potrzebuję zdecydowanie bardziej konkretnej odpowiedzi i postawy. A jeśli mam sam zgłaszać problemy do allegro (jak to zaznaczył Bartek) to powstaje pytanie: po co jest SelloTeam? Myślę że allegro mi nie pomoże i odeśle do obsługi sello, a obsługa sello do allegro.... błędne koło i znikąd rozwiązania problemu 

Link to postu

Otrzymałem informację iż zmiany wprowadzone w kluczowej funkcji webApi zwracającej dane o aukcjach/transakcjach zostaną jeszcze dziś wycofane - przywrócony zostanie stan z wczoraj. Pobieranie danych powinno zatem zacząć działać poprawnie.

 

Potrzebuję pomocy i info kiedy awaria będzie usunięta? Sello Team hello.....jak na razie nikt nie zainteresował się tym problemem.

Niestety nie dysponuję takimi informacjami, bo to nie od nas jest zależne. Podaję w miarę na bieżąco to co wiemy. Proszę też dać nam szansę pracować. To, że nie odpowiadamy na każdy post co 4 minuty świadczyć może o tym, że pracujemy nad poprawką, a nie że nic nie robimy.

 

A jeśli mam sam zgłaszać problemy do allegro (jak to zaznaczył Bartek) to powstaje pytanie: po co jest SelloTeam?

Nigdzie nie napisałem, że należy problem zgłaszać do Allegro, napisałem, że pytanie zadane nam o powód przerw technicznych powinno być kierowane do Allegro, bo to oni je wprowadzają.

 

Natomiast wszelkie problemy z czymkolwiek co dotyczy działania Sello oczywiście należy zgłaszać nam. My po analizie stwierdzamy czy problem jest po stronie Sello czy Allegro i podejmujemy odpowiednie kroki, m.in. powiadamiamy o błędzie Allegro - jak też uczyniliśmy w tym przypadku. Interwencja nasza okazała się słuszna, gdyż poprawki na webApi zostaną jeszcze dziś wycofane - wg aktualnych informacji.

Link to postu

albo zmień program

 

Inne programy również nie działają.

 

prado76 rozumiem zdenerwowanie, ale prosimy o nieco zaufania. Staramy się raczej na bieżąco zajmować się takimi awariami, czasami z przyczyn personalnych jest to obarczone pewnym przesunięciem czasowym.

 

Co do kodu pocztowego, rozumiem że rozmawiamy o wersji 1.6.1. Czy aukcje wystawione z Sello z kodem pocztowym są potem powielane czy odbywa się to w inny sposób?

Link to postu

Wczoraj było good a dziś znów nie wszystkie aukcje pobrało :( załamka

 

do tego jest jakiś problem z  komentarzami u mnie :

Wysyłanie komentarza dla xxxx do aukcji nr 1360634374 nie powiodło się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Wybrani Użytkownicy nie brali udziału w tej aukcji.

 

 

lub

 

Wysyłanie komentarza dla xxxxxx do aukcji nr 1409046572 nie powiodło się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Proszę wybrać poprawną opcję zapytania!

Link to postu

Potwierdzam poniższy błąd występuje także u nas

 

Wczoraj było good a dziś znów nie wszystkie aukcje pobrało :( załamka

 

do tego jest jakiś problem z  komentarzami u mnie :

Wysyłanie komentarza dla xxxx do aukcji nr 1360634374 nie powiodło się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Wybrani Użytkownicy nie brali udziału w tej aukcji.

 

 

lub

 

Wysyłanie komentarza dla xxxxxx do aukcji nr 1409046572 nie powiodło się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Proszę wybrać poprawną opcję zapytania!

Link to postu

Zalazłem kolejne trzy transakcje, które nie zeszły do sello, o czym dowiedziałem się z formularza PZA , dotyczą dwóch różnych klientów ale wszystkie z 27 stycznia,

 

Pobieranie pełnych z wyłączoną historią nic nie daje, czy wogóle jest taka możliwość aby transakcje nie pojawiały się na webapi allegro, ewentualnie jak to sprawdzić czy transakcje weszły na webapi? pisać na cafe webapi ?

Link to postu

Jeśli chodzi o koszty transportu to spójrz, jak aukcja wygląda w Sello (zwłaszcza jeśli przynajmniej częściowo wystawiasz spoza niego).  W czasie, kiedy były największe jazdy z WebAPI (ok. dwa tygodnie temu) wystawiło mi kilkadziesiąt aukcji w ogóle bez tabeli z kosztami transportu.  Jeśli tak się to potem wczytało do Sello no to sorry, z próżnego i Salomon nie wpisze kosztu przesyłki... ;)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...