Skocz do zawartości

Dostawa do paczkomatu wymaga podania jego numeru.

Polecane posty

Podłączam się do pytania. U nas również nie pobiera zamówienia z wybraną dostawą: Allegro Paczkomaty InPost (PaczkoPunkt POP-WAW595)

 

W błędach Sello pojawiają się błędy:

Cytat

Pobieranie zamówienia "numer_zamowienia" użytkownika "nazwa_uzytkownika" z konta NAZWA_KONTA na Allegro: Dostawa do paczkomatu wymaga podania jego numeru.

Prawdopodobnie wcześniejszy zapis klienta nie powiódł się - sprawdź szczegóły zapisu klienta. Jest on wymagany do zapisania transakcji.

Cytat

Ponowne pobieranie zamówienia "numer_zamowienia" użytkownika "nazwa_uzytkownika" z konta NAZWA_KONTA na Allegro: Dostawa do paczkomatu wymaga podania jego numeru.

Prawdopodobnie wcześniejszy zapis klienta nie powiódł się - sprawdź szczegóły zapisu klienta. Jest on wymagany do zapisania transakcji.

 

Link to postu
30 minut temu, Daniel Salamucha napisał:

Proszę się przelogować w kontach integracji oraz podać dokładnie numery Paczko-punktów (no i pytanie czy wszystkie PP?). Jesteśmy po wstępnych testach w Sello i Sello NX i na środowiskach testowych działa...  Dodatkowe screeny mile widziane :) 

Na czym polega przelogowane się w kontach integracji? 

PaczkoPunkt POP-KLJ2

Link to postu

U nas też ten sam problem, synchronizacja parametrów nic nie daje, szukałem nowej formy dostawy na punkty POP inpostu ale też taka nie występuje.

Problem z punktem Allegro Paczkomaty InPost (PaczkoPunkt POP-WAW361)

Dostawa do paczkomatu wymaga podania jego numeru.

Prawdopodobnie wcześniejszy zapis klienta nie powiódł się - sprawdź szczegóły zapisu klienta. Jest on wymagany do zapisania transakcji.

 

Link to postu
14 godzin temu, Daniel Lewandowski napisał:

Wygenerowałem list przez managera Inpost, list taki sam jak paczkomat, inny numer punktu nadania, sprawdzone tokeny - zamówienia nadal sello nie pobiera.

Zrobiliśmy to samo, metoda dostawy działa od 3 dni a ludziska chętnie wybierają odbiór w POP. Zaraz pogubimy się w zamówieniach bo nie ma ich w Sello, a wysyłki generujemy ręcznie 😞

Link to postu
14 godzin temu, Julian Kosobucki napisał:

U mnie to samo, nie mam pojęcia co zrobić. Jak zrobię przez managera to później sello przez miesiąc mi będzie wywalać ten sam błąd...

 

na takie okazje mam dodatkową dostawę nie powiązaną z niczym a nazwaną no... np 'inpost - rezerwa' - możesz ustawiać taką do paczek, które wysłałeś z poza Sello i Sello się nie zajaknie że coś wisi / oczywiście taką paczkę należy utworzyć i zanaczyć ją jako wysłaną

jak problem się ogarnie to możesz ją ustawic jako nieaktywną i nie będzie przeszkadzać...

  • Lubię to 2
Link to postu
Użytkownik forum
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...