Skocz do zawartości

Brak możliwości pobrania transakcji, formularzy i wysłania aukcji

Polecane posty

kont nic nie łączy,

 

mam dwa z których jedno po drugim zaczęło mieć problem, potem to drugie się odblokowało, ta sam baza, serwer, IP, sprzęt, rożne towary, żadnych logicznych wniosków,

wszystko losowo po stronie Allegro

 

trzeba Allegro zarzucić zgłoszeniami w tym wątku

http://cafe.allegro.pl/showthread.php?1736879-SOAP_HTTP_ERROR-An-HTTP-error-occured-Nie-mo%C5%BCn-ustanowi%C4%87-po%C5%82%C4%85czenia-z-serwerem-12029

Link to postu

W sumie mam koło 250 aukcji, konto założone 22.06.2009, tylko i wyłącznie kategoria dom i ogród / zwierzęta. Nie działj zarówno na kluczu ogólnym sello jak i na kluczu wygenerowanym do sklepu internetowego. Co ciekawe sklep się łączy z tym kontem bez najmniejszego problemu, więc logika nakazuje wyciągnąć wnioski

- problem nie leży w stacjach roboczych

- problem nie leży w kontach allegro

- problem nie leży w sello

!!! PROBLEM LEŻY NA POŁĄCZENIU SELLO Z ALLEGRO W PRZYPADKU WYBRANEJ GRUPY KONT !!!

 

Link to postu

Problem nie dotyczy bezpośrednio konta allegro danego użytkownika ale pliku bazy danych !!!

moje konto nie działające działa bezbłędnie jeśli użyję innego pliku bazy danych (starszego sprzed kilku miesięcy)

 

Bartek, wrzucam na FTP mój plik bazy danych i zaraz podam Ci dostęp na maila

jeżeli ktoś jeszcze ma nieduży plik niech wrzuca na jakiś serwer i daje Bartkowi do analizy problemu

 

Link to postu

Problem nie dotyczy bezpośrednio konta allegro danego użytkownika ale pliku bazy danych !!!

moje konto nie działające działa bezbłędnie jeśli użyję innego pliku bazy danych (starszego sprzed kilku miesięcy)

 

Bartek, wrzucam na FTP mój plik bazy danych i zaraz podam Ci dostęp na maila

jeżeli ktoś jeszcze ma nieduży plik niech wrzuca na jakiś serwer i daje Bartkowi do analizy problemu

 

 

Nie zgodzę się z tym, ponieważ próbowałem odpalić Sello na bazie wcześniejszej i problem występuje. Dodatkowo przy tworzeniu nowej bazy jest monit o podanie nazwy użytkownika oraz hasła i już na tym etapie wyświetla błędy, że dane są niepoprawne a przecież identycznymi loguje się po stronie Allegro i działają

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...