Skocz do zawartości

UWAGA! NOWE FORUM SELLO

Polecane posty

Ja zachęcam każdego kto ma licencje na Subiekta aby to wykorzystać i pisać na tamtym forum, trzeba tam trollować, spamować, złośliwie dogadywać - aż zrozumieją, że nie wolno nas lekceważyć i uznają dział Sello jako równorzędny. Co sądzicie?

 

To może się obrócić przeciwko nam.

 

Dlatego proponuję podkupienie.

 

W dziale Sello założyć działy:

-Subiekt

-Rachmistrz

-Vendero

 

i niech wszyscy piszą u nas :D :D

Link to postu
Gdzie tam jest kanał RSS na tym nowoczesnym forum ?

bo jakoś nie mogę znaleźć :-/

Nie podważajmy możliwości tamtego forum nad tym :). Ono na prawdę jest o wiele lepsze niż obecne (a na forach to mam doświadczenie, 15 lat + 50tys. postów :) ). A jeśli nie ma tam RSS to tylko dlatego, że nikt go nie włączył. Przeniesiemy się, to będziemy działać na rzecz poprawienia użyteczności :).

 

Przecież Sello nie ma rozszerzeń  Chichot Chichot Chichot

To taki możemy dać od ręki :D.

 

Link to postu

Przypominam, że po weekendzie spotykamy się na nowym już forum :) - o ile wszystko pójdzie dobrze, bo trochę roboty z tym jest.

 

Dzisiaj (piątek) około godziny 21 obecne forum zostanie ustawione na tylko do odczytu i stan taki będzie się utrzymywał do oficjalnego uruchomienia forum Sello 2.0 w poniedziałek. Wtedy obecne forum zniknie a wszelkie linki będą przekierowane na nowe forum.

Link to postu
Dnia 1.03.2018 o 15:50, masur napisał:

Ja zachęcam każdego kto ma licencje na Subiekta aby to wykorzystać i pisać na tamtym forum, trzeba tam trollować, spamować, złośliwie dogadywać - aż zrozumieją, że nie wolno nas lekceważyć i uznają dział Sello jako równorzędny. Co sądzicie?

Chyba nie macie takiej potrzeby, bo u was jest 10 krotnie większa aktywność, więc nikt was nie przegapi ;)

P.S. Plus widzimy wasze posty, więc się wydało :P

Edytowane przez Radomił Ząbik
Link to postu

No właśnie jak wszedłem na forum Subiekta to nie mogłem uwierzyć jak nic tu się nie dzieje, sekcja "pytania i odpowiedzi" to "bieda do kwadratu", w działach pomocy postów mało ale to może wynikać z tego, że średnio z odpowiedziami na nie, może ludziska nie publikują wiedząc, że o pomocna odpowiedź będzie trudno...

Link to postu

Bo na tym forum jest tylko NEXO, czyli w sumie to 3 letnie dziecko Insertu, dlatego nie ma jeszcze sporego grona użytkowników. Sello ma ze 15 lat, jak nie więcej. Z forum Sello, mogło by się równać forumsubiekta, ale mam dziwne wrażenie, że nie należy do Insertu, plus GT jest na równi pochyłej do pożegnania. No dobra, jest jeszcze Subiekt 123, ale tam to już ogólnie hula wiatr ;)

Co do samego działania ze strony Insertu na forum, to nie ma co narzekać. Kwestie programistyczne często mają odpowiedź tego samego dnia, Gratyfikant, prawie zawsze, pozostałe wymagają przebrnięcia przez konsultantów i często testów, więc tam się wydłuża do paru dni. W Sello, mam wrażenie, że macie dedykowanego Bartka do tematu forum i pewnie dlatego idzie szybciej ;)

Link to postu

Wy tak nie narzekajcie na pozostałe fora bo nas zamkną :D.

Spoiler

Prawda jest taka, że na forach mam wypisanych wiele dziesiąt tysięcy postów więc czuję się tu jak ryba w akwarium :). Przez 11 lat jak istnieje Sello piszę na forum od początku więc i z samymi użytkownikami rozmawia się bardziej otwarcie i po koleżeńsku - bez formalizmów itp. Kieruję też projektem więc nie muszę konsultować problemu czy pytania z forum z menadżerem projektu. Na początku istnienia forum Sello również była dedykowana osoba pośrednicząca pomiędzy użytkownikami i Pdm'em i programistami, ale z biegiem czasu jakoś tak się ułożyło, że zacząłem bezpośrednio uczestniczyć w dyskusjach na forum i w zasadzie obie strony na tym coś skorzystały. Trzeba jednak mieć tę świadomość, że obsługa forum jest dosyć obciążająca i potrafi zabierać dużo czasu, który można by było spożytkować w inny sposób.

 

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Nowe forum mimo, że nowocześniejsze jest mniej przyjazne (coś jak grywalność w grach - nieraz starsze wersje są po prostu fajniejsze) i przyznam, że zniechęca mnie do korzystania. Stare przeglądałem codziennie, tu zaglądam może raz/dwa w tygodniu i zamykam je po jednym wątku. I nie zwalałby tego na przyzwyczajenie - coś jest z nim nie tak i nie tylko moja aktywność znacząco spadła, to by wyjaśniało czemu na forum Subiekta taki mały ruch.

Link to postu

A mógłbyś spróbować to coś sprecyzować? Na forum nie ma włączonych niektórych funkcji, które były na starym, być może to ich brak powoduje? Według mnie sam silnik, wygląd i możliwości są lepsze - zwłaszcza z mojego poziomu widzenia, bo łatwiej i szybciej jest mi odpisywać. Chciałbym wiedzieć dokładniej co Cię demotywuje, albo niedostatecznie motywuje :).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...