Skocz do zawartości

UWAGA! NOWE FORUM SELLO

Polecane posty

To może ja dorzucę coś od siebie. Mi osobiście bardzo brakuje najnowszych wpisów na dole strony. Tylko mogło by być ok 8 bo na starym forum było tylko 4. Tak wszedłem sobie od czasu do czasu i mniej więcej widziałem co jest na rzeczy. A tu żeby zobaczyć co się dzieje to trzeba prze klikać wszystko po kolei. Może kwestia przyzwyczajenia .... 

Link to postu
1 minutę temu, Kuba . napisał:

To może ja dorzucę coś od siebie. Mi osobiście bardzo brakuje najnowszych wpisów na dole strony. Tylko mogło by być ok 8 bo na starym forum było tylko 4. Tak wszedłem sobie od czasu do czasu i mniej więcej widziałem co jest na rzeczy. A tu żeby zobaczyć co się dzieje to trzeba prze klikać wszystko po kolei. Może kwestia przyzwyczajenia .... 

Ja sprawdzam tak:

https://forum.insert.com.pl/index.php?/discover/unread/

Chyba powinno działać też u Ciebie...

Link to postu
Dnia 4/13/2018 o 11:10, masur napisał:

Nowe forum mimo, że nowocześniejsze jest mniej przyjazne (coś jak grywalność w grach - nieraz starsze wersje są po prostu fajniejsze) i przyznam, że zniechęca mnie do korzystania. Stare przeglądałem codziennie, tu zaglądam może raz/dwa w tygodniu i zamykam je po jednym wątku. I nie zwalałby tego na przyzwyczajenie - coś jest z nim nie tak i nie tylko moja aktywność znacząco spadła, to by wyjaśniało czemu na forum Subiekta taki mały ruch.

Mam podobne obserwacje, przy czym nowe forum nie jest aż tak żle przeze mnie odbierane. Jest parę ważnych funkcji które ułatwiają nawigację dla aktywnych użytkowników jak linki

"następny nieprzeczytany temat"

czy

"przejdź do listy tematów"

 

nie było tego poprzednio, jednak faktycznie aktywność moja również spada, nie ma chyba plusików to była fajna zabawa :D

Link to postu
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ej, no fajne jest :). Ja bym do starego nie wrócił, mimo iż przywiązuję się do "rzeczy".

Dnia 31.07.2018 o 15:00, masur napisał:

forum Sello zwyczajnie umarło w 80% :(

Aż tak źle chyba nie jest, nadal mam masę roboty każdego dnia ;). Fakt, że na początku roku odszedł jeden z najbardziej aktywnych użytkowników, przez co nieco spadła lista postów ale jest za to wielu nowych użytkowników.

Link to postu
  • 4 tygodnie później...
1 godzinę temu, Kaczor . napisał:

@HotKey . myślałem, że zapadłeś w zimowy cen człowieku! Tyle Cię tu nie było xDxD

No i fakt, faktem - na tym forum jest przynajmniej przyjazna atmosfera :D

Tak jest, zapadłem w sen letni :)
Może trochę czasu wygospodaruję, aby tu zaglądać chociaż z doskoku, pozdrówki dla wszystkich regularnie korzystających z Forum :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...