Skocz do zawartości

Sello 1.4 (wczesniej 1.3)- co powinno znaleźć się w tej wersji?

Polecane posty

wiecie co ...kurcze nie wiem czy ja jestem już ślepy czy naprawde w kliencie pocztowym nie ma folderu KOSZ :D...usunąłem maila i za cholere nie mogłem sie do niego dokopać..dobrze ze dla bezpieczeństwa zostawiam maile na serwerze przez tydzień...może jeśli go naprawdę nie ma ktoś by dodał taką błachą sprawę jak ten folder...

 

kolejna rzecz to edytor html który był poruszany już kilkakrotnie...powienien ktoś naprawdę go dopracować, już nie mówię o opcjach z DreamWeavera :D..no ale poniekąd troszkę ułatwić edycję samego kodu źródłowego i przede wszystkim niech trzyma zawijanie wierszy wedle ENTERów, bo przy korzystaniu z szablonu, gdy go uzupełnimy a poźniej bierzemy się za edycję poprzez HTML mamy wiersz o długości kilometra nie raz :D

 

...ale to takie moje przemyślenia tylko...:/

Link to postu

Nie wiem czy to już było ale ja bym proponował automatyczne (przez Allegro) wysyłanie przypomnień do transakcji po x dniach od jej powstania o ile nie zostałą wysłana i automatyczne występowanie o zwrot prowizji po x dniach od wprowadzenia ostatniej zmiany w transakcji.

 

Także automatyczne wznawianie aukcji.

 

Moduł poczty jest koszmarny... Marzy mi się coś w stylu The Bat!

 

Mam dużo różnych szablonów odpowiedzi i zasłaniają pole checkbox do nienadpisywania treści maila, przez co nie mogę tego kliknąć.

Link to postu

Pewnie to już było nieraz, ale koniecznie i niezwłocznie powinno pojawić się automatyczne ściąganie z Allegro nowych parametrów (kategorie itd.).

Brak tej funkcji rozkłada na łopatki harmonogram wystawiania aukcji.

 

Gdyby chociaż zmieniali te parametry np. w dni robocze ok. południa, to każdy przed końcem pracy mógłby jeszcze je ręcznie ściągnąć.

Ale ostatnio, parę dni temu, ci idioci z Allegro najpierw zmienili kategorie ok. 20 wieczorem a potem ok. północy! I jak tu spokojnie coś zaplanować (o wyjeździe na weekend czy choćby krótkie wczasy nie wspominając)?

Link to postu

Nie wiem czy to już było ale ja bym proponował automatyczne (przez Allegro) wysyłanie przypomnień do transakcji po x dniach od jej powstania o ile nie zostałą wysłana i automatyczne występowanie o zwrot prowizji po x dniach od wprowadzenia ostatniej zmiany w transakcji.

 

Także automatyczne wznawianie aukcji.

 

Moduł poczty jest koszmarny... Marzy mi się coś w stylu The Bat!

 

Mam dużo różnych szablonów odpowiedzi i zasłaniają pole checkbox do nienadpisywania treści maila, przez co nie mogę tego kliknąć.

jak najbardziej popieram + możliwość ustawienia czasu dla poszczególnych transakcji po jakim zostanie wysłane automatyczne przypomnienie np. po 7 10 lub 20 dniach od stworzenia transakcji. 

Link to postu

Poprawić "Strona Przypomnienia"

W tej chwili w przeglądarce wyskakuje : http://%22http//www.allegro.pl/my......

Trzeba zlikwidować ten przedrostek : %22http//

 

U mnie się zawsze dobrze otwiera (przeglądarka chrome). Ciekawe od czego to zależy... ?

Link to postu

Poprawić "Strona Przypomnienia"

W tej chwili w przeglądarce wyskakuje : http://%22http//www.allegro.pl/my......

Trzeba zlikwidować ten przedrostek : %22http//

 

U mnie się zawsze dobrze otwiera (przeglądarka chrome). Ciekawe od czego to zależy... ?

 

A ja zauważyłem, że dobrze się otwiera w Firefoxie a w IE jest właśnie ten nędzny przedrostek, który powoduje nieprawidłowy adres. Jak zwykle Microsyf  :D

Link to postu

Rozmawiałem o tym w innym wątku, ale w/g mnie to koniecznie powinna być mozliwość przygotowania aukcji na stałe w jakiś folderach z mozliwością grupowania ( grupowanie od biedy mozna teraz zrobić ). Może to się nazywać szablon aukcji , moze inaczej ale na obecnym etapie nie mozna w prosty sposób powtórnie wystawić bez problemu tej samej aukcji. Mam kilka setek aukcji które wystawiam sobie róznie niektóre powtarzam po kilka jednoczesnie, niektóre z przerwami ale generalnie na okragło to samo, i fakt że mi aukcja ginie z przygotowanych do wystawienia jest strasznym utrudnieniem. Widzę , że sobie tu o wszystkim mówicie, a tak podstawowej funkcji programu jak przygotowanie aukcji na stałe nie ma. Albo ja nie potrafię z czegoś korzystać ??

Link to postu

Od samego poczatku mowilem o zakladce "aukcje gotowe ale nie wystawiaj", ale nikt mnie nie sluchal :(.

W tej chwili mamy male pole manewru, a dzieki dodaktowej zakladce byla by mozliwosc znalezienia aukcju ktore sa juz w 100% zrobione, ale nie chcemy ich jeszcze wystawiac i ty ktore czekaja na zrobienie.

W tej chwili robiac taki manewr ze tworzymy aukcje z 50 towarow, trzeba kazda przejzec zeby sprawdzic czy ja juz zrobilismy czy nie (jak nie chcemy ich odrazu wystawiac).

Po dorobnej modyfikacji mojego pomyslu aukcje "gotowe nie wystawiaj" mozna by poprostu powielac podczas wystawiania i wszyscy byli by szczesliwi.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Już pisałem, opiszę raz jeszcze:

Dla mnie jedną z ważniejszych rzeczy do 1.4 była by rozbudowa funkcji "zaplanuj przez sello".

1. możliwość ustawienia daty i godz. kiedy sello wypuści aukcję - tak jak jest teraz

2. możliwość ustawienia, żeby sello wystawiałą daną aukcję w wybrane dni tygodnia o zadanej godzinie - do odwołania

3. możliwość ustawienia, żeby sello wystawiało daną aukcję w wybrane dni miesiąca o zadanej godzinie - do odwołania

4. ustawienie "wystaw co X dni" o zadanej godzinie

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

1. W specyfice mojej pracy bardzo brakuje mi możliwości usuwania dokumentów w otwartej karcie transakcji.

Np. dostajemy maila od klienta który rezygnuje więc z poziomu wiadomości podpinamy go do konkretnej transakcji otwieramy jej kartę i tutaj przydała by się możliwość usunięcia zamówienia.

 

2. Dlaczego nie ma możliwości usunięcia dokumentu wstępnego do transakcji anulowanej? Pewnie nie było by mi to potrzebne jeśli była by funkcja opisana w punkcie 1 ale w czym przeszkadza taka możliwość?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...