Skocz do zawartości

Tomasz Cichoń

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  94
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Tomasz Cichoń

 1. Nie wiem czy o to chodzi ale wszystko można zaznaczyć poprzez naciśniecie przycisku "rozdziel"
 2. No to proszę spróbować usunąć deklarację, potem przywrócić domyśle ustawienia deklaracji a następnie znowu zaznaczyć pole jako do edycji, wygenerować i spróbować zmienić wartości.
 3. Po edytowaniu pola proszę usunąć wygenerowaną deklaracją i wyliczyć ją jeszcze raz.
 4. MF nie udostępniło nawet na swojej stronie elektronicznej wersji 31, także... Ale kilka tematów wcześniej była już odpowiedź na to pytanie A czy takiej niezbędnej to bym polemizował 😉
 5. Pewnie pojawi się w wersji 1.71, która planowana jest na pierwszą połowę kwietnia.
 6. Dzień dobry, czy istnieje możliwość zbiorczego zaznaczenia opłaconych faktur? Widzę tylko możliwość wchodzenia w każdą fakturę z osobna i oznaczane jako zapłacona. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
 7. Dzień dobry, od 3 dni przy próbie zmiany danych w fakturach cyklicznych pojawia się taki oto komunikat: Przed powyższym komunikatem, a po kliknięciu przycisku zapisz pojawia się natomiast poniższy komunikat: Powyższe komunikaty wyskakują na różnych kontach użytkownika, jak i na różnych przeglądarkach.
 8. SP 2 → 1.70 SP2 (1.7020.20.5267) → przepraszam ucięło mi się przy kopiowaniu.
 9. Dzień dobry, rachmistrz GT wersja 1,70 SP nie liczy podatku w PIT-36. Wydruk deklaracji wygląda tak: A powinno wyglądać tak: Składki zdrowotnej do PIT-36 też nie zaciąga mimo iż do zaliczek miesięcznych zaciągał prawidłowo.
 10. Dzień dobry, w nowej wersji 1.70 SP2 (1.7020.20.5267) nie ma możliwości porównania części ewidencyjnej z częścią deklaracyjną JPK_V7K. Wyskakuje poniższy komunikat.
 11. Po prostu pewnie VAT na fakturze jest 8% a Pani wprowadziła na konto VAT 221-23 w wysokości 23% → i tyle. Zmienić konto na 221-08 i będzie okej.
 12. Administracja→słowniki→ewidencje VAT→ wybrać daną ewidencję VAT→zmienić na co się chce
 13. Dzień dobry, jak ugryźć w Rewizorze GT przeksięgowanie środków z jednego rachunku EUR na drugi tak żeby dokonywało się to po kursie FiFO? Jak sobie z tym radzić? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.
 14. Żeby w ewidencji składek wspólnika pojawiały się składki, musi być wyliczony raport/deklaracja "Podatek PIT - zaliczka i skł. zdrowotna" za kolejny miesiąc. Tj. jak chce Pan mieć składkę za luty to oprócz ww. deklaracji za styczeń trzeba także wygenerować deklarację/raport za luty.
 15. U mnie ten sam problem. Rano dałem do wysyłki 3 faktury i nadal są zakolejkowane.
 16. Wersja 1.70 SP1 HF1 (1.7011.11.5256), a Gratyfikat dalej wstawia kod 2 zamiast 6 w deklaracji DRA. Czy może mam coś źle ustawione? W parametrach ubezpieczeń termin przekazywania ustawiony na 20. Proszę o poradę. Z góry bardzo dziękuję.
 17. Problem znany i poruszany wielokrotnie tutaj w innych tematach na forum. Będzie poprawka oprogramowania - podobno jak najszybciej się da.
 18. No i właśnie to jest błędne podejście do życia 😉 Trzeba wymagać, a nie przyjmować wszystko tak jak jest, tym bardziej jak coś jest złe. Później mamy to co mamy...
 19. Tylko po co, przecież mogłoby brać od razu z zamkniętego raportu za styczeń. Po co komplikować życie i generować i klikać dodatkowe raporty...
 20. No tak, tylko, że jak to pisała Pani Hanna, jest to bez sensu. Styczeń zamknięty to powinna być możliwość wyliczenia zdrowotnej bez generowania raportu za luty.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...