Skocz do zawartości

transakcje się nie ściągają do Subiekta Nexo

Polecane posty

Jak podaje komunikat BartKa powyżej dopiero 1.26.2 będzie działało z nexo 20. Pewnie to jest przyczyna...

https://forum.insert.com.pl/index.php?/announcement/4-aktualna-wersja-sello-1261/

Ale też napisano, że dzisiaj ma być ta wersja.

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
Link to postu

Nie powinno to wpływać na ustawienia, bo są one przechowywane w bazie danych. Proszę sprawdzić czy po ustawieniau, zapisaniu (wyjściu z edycji) i ponownym otworzeniu powiązanie jest zapisane. W przypadku nowych dostaw zdefiniowanych przez Allegro taki problem może wystąpić, bo wymaga naszej ingerencji w kod. Dla paczkomatów nie powinien jednak występować bo te dostawy są od dawna obsłużone przez program.

Link to postu

Mam paczkomat za pobranie do skonfigurowania. Ten z przedpłatą konfiguruje co najmniej 3 raz.

Olać to, poczekamy czy znowu się rozjedzie.

Prawdziwy problem jest taki że 99 procent zamówień zostało dziś zrobionych z palucha. Czyli wpisywane były towary ręcznie.

Tymczasem jest teraz godz 14.08  prawie 100 procent zamówień z 29.05.18 z małymi wyjątkami są zrobione jako zamówienia bieżące w Nexo, mogę napisać że wszystko się zrobiło jak trzeba. Weszły dopiero teraz ! w czym problem ?coś mam żle ustawione ściągania co 20 min mniej więcej

 

Kolejny problem to taki że ogromna ilość transakcji z wczoraj to jest z 28.05.2018 nie przesłała się do Nexo nawet dziś to jakieś 80 procent nie zrobionych

 

Zamówienia wysyłają się zbyt wolno a z dnia wcześniejszego wogóle

Co gdzie jeszcze popoprawiać ?

Edytowane przez Robert Mazurek
Link to postu

Jest już o wiele lepiej za co dziękuję bo pomoc okazała się skuteczna, do większej części tworzą się zamówienia w Subiekcie Nexo.  Nad tym popracujemy jak ustalimy prawidłowo stany towarowe.

Natomiast mam problem inny

Klient kupił kilka rzeczy chce je zgrupować i dostaje komunikat że nie można grupować transakcji opłaconych.

Płacone były przez payu - dość często tak mam jak ktoś opłaci za każdy produkt wysyłkę jak to zaznaczyc prawidłowo

Edytowane przez Robert Mazurek
Link to postu
1 minutę temu, Robert Mazurek napisał:

Jest już o wiele lepiej za co dziękuję bo pomoc okazała się skuteczna, do większej części tworzą się zamówienia w Subiekcie Nexo.  Nad tym popracujemy jak ustalimy prawidłowo stany towarowe.

Natomiast mam problem inny

Klient kupił kilka rzeczy chce je zgrupować i dostaje komunikat że nie można grupować transakcji opłaconych.

Płacone były przez payu - dość często tak mam jak ktoś opłaci za każdy produkt wysyłkę jak to zaznaczyc prawidłowo

Trzeba po prostu odznaczyć haczyk przy "Transakcja opłacona". Lepiej grupować przez zaznaczeniem płatności.

Link to postu

A płatności się zgadzały (zielony dolar)? Były to zupełnie osobne zakupy opłacone poprzez różne formularze? Jeśli klient opłacił kilka transakcji to ikonka dolara powinna być czerwona przy tych transakcjach, bo kwota za pojedynczą transakcję nie pokrywała by się z zapłaconą kwotą.

 

Link to postu

Co do zielonego dolara. Nigdy nie miałem czerwonego !

Mam co najmniej jeden produkt do którego nie robią się zamówienia w nexo. Mam kilka transakcji bez wysłanego zmówienia do nexo wcześniej tez zauważyliśmy i zastanawiam się o co tu chodzi że konkretne pordukty się nie wysyłają .

Natomiast

Transakcja która powinna się wysłać do nexo jest tak

1 typ dokumentu ZK

2 prawy klawisz twórz dokument wstępny

3 nie udało się wystawić dokumentu wstępnego

log

InsERT_nexo_Driver: Tworzenie dokumentu zakończone błędem:

Dotyczy:Grupa transakcji
Wyjątek: Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu.

 

 

Pytanie co gdzie zmienić ?

 

Edytowane przez Robert Mazurek
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...