Skocz do zawartości

transakcje się nie ściągają do Subiekta Nexo

Polecane posty

26 minut temu, Robert Mazurek napisał:

Wyjątek: Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu.

Jakie aktualnie są zainstalowane wersje nexo oraz Sello?

Co do towarów to:

  1. Sprawdzić czy są w raporcie błędy (w pełnym raporcie), jeśli tak to jaka jest ich treść?
  2. Czy w transakcji znajduje się towar powiązany z kartoteką towarów Sello a nie jednorazowy (ikonka [1] przy jednorazowym)
  3. Czy w transakcji ustawione są typy dokumentów na zakładce podstawowe - dokument końcowy, na zakładce Cechy - dokument wstępny (ZK).
  4. Jaki sposób wystawiania dokumentu końcowego jest wybrany w transakcji na zakładce Cechy?
  5. Czy restart Sello i ponowna próba utworzenia zamówienia dla tej transakcji pomaga?
Link to postu
1 minutę temu, Robert Mazurek napisał:

zakupy sa pojedyńcze natomist sello robi jakby dwa zakupy

Sprawdzałeś na allegro? w mailach? Zaloguj się i sprawdź ile zakupów jest w ZAMÓWIENIU od klienta, albo ile jest ZAMÓWIEŃ. Może to błędy klientów?

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Nie tworzę nowego tematu żeby była kontynuacja.

Po ustawkach tworzenie ZK działało w 80-90 procentach 10 procent to błędy który musiały się tworzyć i je rozumiemy np brak towaru itp a kolejne 10 procent brak tworzenia ZK jest niezrozumiały i ma on związek z cennikami odstaw na allegro. Odpuściliśmy gdyż w perspektywie i tak trzeba było o pozmieniać i no właśnie nadszedł ten dzień.

 

Tworzymy nowe cenniki dostaw. Małe rzeczy, duże rzeczy. Nie więcej w paczce niż 2 lub 4 itd .....

Utknąłem na problemie rozbicia dostawy. Miałem wcześniej tak Przesyłka Kurierska i tu sobie wypisywaliśmy inposta lub gls. Teraz tworzymy tak że kurier gls to kurier gls i tu jakby jest ok. Ale mam problem przy mapowaniu dostawy inpost nie allego inpost tylko zwykły inpost. Nie mogę tego zmienić. Wchodzę w mapowanie i w INPOST KURIER ZA POBRANIEM i mam allegro mini kurier 24  jak wejdę w INPOST KURIER to mam allegro kurier 24 inpost i jeśli zmapuje inaczej to i tak jest jak było a dokładnie nie mogę ustawieć na kurier inpost bo jak dla testu ustawie paczka w ruchu to się mapuje.

 

Co robię nie tak ?

Edytowane przez Robert Mazurek
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...